Połącz się z nami

Arnold Jabłoński: [trener personalny, metamorfoza, Ewelona, Instagram]

Opisy gwiazd

Arnold Jabłoński: [trener personalny, metamorfoza, Ewelona, Instagram]

Wszystko wskazuje na to, że Arnold Jabłoński jest nowym tajemniczym partnerem jednej z gwiazd programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’. Jak wiadomo, Ewelona ma już za sobą kilka nieudanych związków. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że zakochani długo ukrywali swoją relację. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat wybranka gwiazdy MTV, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

źródło: Youtube

Ewelina ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Nie da się ukryć, że program ,,Warsaw Shore’’ cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Jego uczestnicy stają się ich idolami, o których chcieliby dowiedzieć się jak najwięcej. Jedną z najbardziej lubianych postaci jest Ewelina Kubiak, znana lepiej jako Ewelona. Z obecnej ekipy to właśnie ona może pochwalić się najdłuższym stażem przed kamerami, bowiem nie wzięła udziału tylko w dwóch z trzynastu edycji programu.

Arnold Jabłoński i Ewelona

O nowym partnerze Eweliny było głośno już od jakiegoś czasu. Jednakże, być może nauczona doświadczeniem, nie chciała ujawniać jego tożsamości. Warto wspomnieć, że jej głośny związek z Pawłem Cattaneo był bardzo szeroko komentowany w mediach. Jakiś czas temu, gwiazda ,,Warsaw Shore’’ opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się właśnie z Arnoldem, co nie umknęło uwadze jej fanów.

Arnold Jabłoński: trener personalny

Okazuje się, że partner Ewelony jet trenerem personalnym. Zawodowo zajmuje się tym już od kilku lat. Wydał również własnego ebooka, gdzie pokazuje jak zdrowo, ale racjonalnie się odżywiać. Zapewnia, że najlepszym sposobem na sukces jest zbilansowana dieta.

Arnold Jabłoński: metamorfoza

Co ciekawe, Jabłoński sam przeszedł spektakularną metamorfozę. Mianowicie, schudł aż 40 kilogramów. Jego największa waga wynosiła 120 kilo, natomiast teraz prezentuje nienaganną sylwetkę. Nie ma się więc co dziwić, że najlepiej czuje się w redukowaniu tkanki tłuszczowej u swoich podopiecznych.

Arnold Jabłoński: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @arnoldjablonski. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam prawie 6 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry