Połącz się z nami

Artur Cichuta: [wiek, Mam Talent, Instagram, gimnastyka]

Opisy gwiazd

Artur Cichuta: [wiek, Mam Talent, Instagram, gimnastyka]

Kolejnym z uczestników programu Mam Talent, którzy dostali się do finału jest Artur Cichuta. On także należał do nielicznego grona, którzy zostali wyróżnieni złotym przyciskiem, który gwarantował bezpośrednie przeniesienie do półfinałów. Sprawdźmy, skąd wzięła się jego pasja do gimnastyki i sportów walki oraz co wiadomo o jego życiu prywatnym.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Cichuta: wiek

Mężczyzna ma 30 lat i pochodzi z Bełchatowa, chociaż obecnie mieszka w Gdyni. Od wielu lat samodzielnie uczy się sztuk walki, a od niedawna zaczął także interesować się akrobatyką powietrzną. Jego cechami charakterystycznymi są przede wszystkim wytrzymałość, dążenie do wyznaczonych celów i odporność fizyczna. Lubi samotnie spędzać czas. Pracuje jako trener gimnastyki sportowej.

Artur Cichuta: Mam Talent

Na castingu zrobił wielkie wrażenie nie tylko na jurorach i widowni, ale także na telewidzach zgromadzonych przed telewizorami. Wszyscy z nich nie szczędzili mi słów uznania i byli zafascynowani jego zdolnościami. Agustin Egurrola postanowił docenić jego starania i jego występ nagrodził złotym przyciskiem, który zagwarantował mu udział w półfinałach. Tam również nie miał sobie równych i po głosowaniu ludzi zgromadzonych przed telewizorami pewnie przeszedł do finału. Bezsprzecznie, mało kto ma okazję wysłuchać tytlu słów aprobaty w swoim kierunku.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Cichuta: gimnastyka

Swoją przygodę ze sztukami walki zaczął w szóstej klasie szkoły podstawowej. Co ciekawe, nie uczęszczał na żadne zorganizowane zajęcia, tylko brał przykład z postaci z filmów i książek. Natomiast zamiłowanie do akrobatyki zawdzięcza wizytom w cyrku z tatą. Do tego wszystkiego od jakiegoś czasu dołącza akrobatykę powietrzną. Nie ma się więc co dziwić, że jest tak wysportowany i wytrzymały. Jeszcze większe wrażenie robi fakt, iż do wszystkiego doszedł samodzielnie.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Cichuta: Instagram

Jeden z pretendentów do wygrania Mam Talent prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @arturcichuta. Obserwuje go tam niespełna tysiąc osób. Zdjęcia, które tam udostępnia potwierdzają tylko jego wielki talent. Niewątpliwie, w życiu to właśnie na gimnastyce skupia największą uwagę.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry