Artur Rojek: [wiek, kariera, żona, płyta, Instagram]

9 lutego 2022
Przez: : KS

Artur Rojek to polski wokalista i kompozytor, który podczas swojej kariery występował także w popularnych zespołach muzycznych. Artysta cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Artur Rojek: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że artysta urodził się 6 maja 1972 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 49 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Mysłowic. Po rozwodzie rodziców, opiekę sprawowała nad nim matka, która po jakimś czasie ponownie wyszła za mąż. Dorastał z dwójką przyrodniego rodzeństwa.

Co ciekawe, w młodości trenował pływanie. Na swoim koncie ma nawet kilka sukcesów w tej dyscyplinie na skalę ogólnopolską. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego zdecydował się na studia ma Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wielu fanów artysty może zdziwić fakt, że podczas studiów pracował jako sanitariusz w pogotowiu. Następnie uczył wychowania fizycznego w jednej z mysłowickich szkół.

W 2006 roku wziął ślub ze swoją partnerką życiową Anną. Para doczekała się dwóch synów.

Artur Rojek Myslovitz
Artur Rojek był założycielem zespołu Myslovitz

Zobacz także: Kim jest wokalistka Luna?

Artur Rojek: kariera

Rojek to nie tylko wokalista, ale także kompozytorem i autorem tekstów. Co więcej, pracował także w radiu. Na przestrzeni lat należał do dwóch zespołów muzycznych. Dużą popularność zdobył jako wokalista Myslovitz. Oprócz tego, grał w nim na gitarze, odpowiadał za teksty i muzykę.

Wokalista ma także na swoim koncie solowy album muzyczny. Na przestrzeni lat, miał okazję współpracować z wieloma artystami znanymi z polskiej branży muzycznej.

Artur Rojek: Instagram

Były wokalista zespołu Myslovitz prowadzi swój profil na Instaramie pod nazwą @artur_rojek_official. Na chwilę obecna, jego aktywność śledzi tam ponad 34 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej