Artur Sowiński: [wiek, KSW, dziewczyna, kariera, Instagram]

20 marca 2020
Przez: : KS

Artur Sowiński jest doskonale znany wielbicielom mieszanych sztuk walki. Wielokrotnie występował na organizowanych przez jedną z najlepszych federacji w Europie galach, które gromadzą liczną publiczność. Okazuje się, że prywatnie jest związany z gwiazdą programu Warsaw Shore. Co o wiadomo na jego temat?

Artur Sowiński: wiek

Sportowiec ma 34 lata, urodził się 26 marca 1987 roku. Pochodzi z Radzionkowa. Posługuje się pseudonimem Kornik, który wziął się od zespołu Korn. Treningi od dłuższego czasu są nieodzownym elementem jego życia. Wkłada w nie całe serce i ciężko pracuje na sukcesy, którymi może z dumą się pochwalić.

Artur Sowiński: KSW

Zawodową karierę zaczął w 2007 roku. Wtedy też okazał się słabszy od swojego przeciwnika, co w żadnym stopniu nie zdemotywowało go do podejmowania dalszych wyzwań. Po kilku stoczonych walkach, związał się z federacją KSW, która szczyci się dobrą opinią w całej Europie. Do tej pory stoczył 33 walki, z czego przegrał 11. Był nawet międzynarodowym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Mimo, że podczas kariery zmagał się z wieloma kontuzjami, nigdy nie można mu było odmówić zaangażowania i poświęcenia.

Kornik
Artur Sowiński, Kornik

Artur Sowiński: dziewczyna

Wszystko wskazuje na to, że Kornik postanowił skupić się teraz bardziej na życiu prywatnym. Mianowicie, już od jakiegoś czasu związany jest ze znaną z Ekipy z Warszawy Anią Aleksandrzak. Mimo, że para na początku ukrywała swoją znajomość, wraz z nowym rokiem zamieścili pierwsze wspólne zdjęcia na swoich portalach społecznościowych, co potwierdziło tylko domniemania ich fanów. Trzeba przyznać, że wyglądają na szczęśliwie zakochanych i tworzą poważną relację.

Zobacz także: Jak wyglądał ślub Małej Ani i Kornika?

W połowie 2021 roku para pobrała się, a pod koniec roku na świecie pojawić ma sie pierwszy synek Ani i Artura.

Kornik z żoną
Ania Aleksandrzak i Artur Sowiński

Artur Sowiński: Instagram

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @kornik_ksw. Na chwilę obecną może pochwalić się ponad 140 tys. obserwatorów. Zanim związał się z popularna Małą Anią zamieszczał tam głównie zdjęcia z walk i treningów. Teraz natomiast nie brakuje wspólnych fotografii i razem nagrywanych relacji.

źródło: Instagram Artura Sowińskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej