Artyści przeciw nienawiści – tłumy gwiazd na premierze filmu!

10 grudnia 2019
Przez: : al.sobieraj

Artyści przeciw nienawiści dadzą koncert po raz drugi. Jednak zanim dojdzie do wspólnego grania, artyści przypomną widzom, jak wyglądała pierwsza edycja tego przedsięwzięcia. Wszystko dzięki filmowi, którego premiera odbyła się wczoraj! Czy i w ogóle nowa produkcja wejdzie do kin? Zdradzamy wam szczegóły!

Artyści przeciw nienawiści koncert

W tym ogromnym przedsięwzięciu wzięło udział ponad stu polskich artystów! Na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi: Huberta Jabłońskiego, Iwonę Węgrowską, Marylę Rodowicz, jak również Beatę Kozidrak oraz Ewę Farnę. Koncert miał na celu przeciwstawić się wszechobecnemu hejtowi, gdyż stał się on niemal nieodłączną częścią każdego naszego dnia. Miliony Polaków ma z nim niestety styczność prawie codziennie.

Koncert przeciwko hejtowi

Wszystkie gwiazdy zdecydowały wystąpić się całkowicie za darmo! Co więcej, większość artystów zamiast wyszukanych strojów i ekskluzywnych kreacji, zgodziła się założyć zwykłe T-shirty z prostym napisem – “Artyści przeciw nienawiści“. Z tego też powodu żadna stylizacja nie przyćmiła idei, dla której gwiazdy wystąpiły tego dnia na scenie.

Doda przeciwko nienawiści

To właśnie Dorota Rabczewska-Stępień była główną inicjatorką tego wydarzenia. Dzięki jej namowom artyści zjednoczyli się tego dnia. Przełomowym momentem, który skłonił ją do zorganizowania koncertu artyści przeciw nienawiści było morderstwo prezydenta Gdańska. Agnieszka Hyży postanowiła zaangażować się razem z Dodą w organizację całego przedsięwzięcia:

Obawiałam się, że nagle ktoś wyciągnie nóż i zrobi komuś krzywdę. Na szczęście, nic takiego nie miało miejsca. Co więcej, usłyszałam od ochrony, że nie pamiętają tak spokojnej i bezpiecznej imprezy. Poza kilkoma omdleniami nic złego się nie wydarzyło

Artyści przeciw nienawiści film

Już niebawem, gdyż 14 grudnia tego roku, w największych polskich kinach, będą wyświetlane specjalne pokazy filmu. Ukaże on kulisy przygotowań do koncertu! Co więcej, to będzie tylko jedyny dzień, w którym będziemy mogli obejrzeć produkcję. Oczywiście, dochód będzie przeznaczony na konkretny cel, jakim jest zorganizowanie następnego koncertu artyści przeciw nienawiści!

Czekacie na premierę filmu? Co sądzicie o pomyśle drugiej edycji koncertu? My nie możemy się już doczekać!

View this post on Instagram

A post shared by @artysciprzeciwnienawisci

źródło zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej