Połącz się z nami

Asha-Leigh z tatą! Fani: „Przystojny tata z fajną córą 👌”

Z życia gwiazd

Asha-Leigh z tatą! Fani: „Przystojny tata z fajną córą 👌”

Choć Joanna Krupa często dzieli się swoimi zdjęciami z córką, jej mąż robi to znacznie rzadziej. Dziś, możemy podziwiać ojca z córką w całej okazałości! Zobaczcie! Asha-Leigh z tatą! Fani: „Przystojny tata z fajną córą 👌”

Joanna Krupa i Douglas Nunes zaręczyli się w marcu 2018 roku. Pod koniec lipca tego samego roku wzięli już ślub cywilny, a 4 sierpnia odbył się ich ślub kościelny. Uprzednio Krupa związana była z Romainem Zago. Ich małżeństwo trwało cztery lata. Po jego rozpadzie nikt nie spodziewał się, że modelka tak szybko znajdzie prawdziwą miłość i ułoży życie na nowo.

Szczęśliwi Joanna i Douglas doczekali się równie szybko swojej córeczki. Asha-Leigh przyszła na świat zaledwie rok po ich ślubie, a dokładnie 2 listopada 2019 roku! Dziewczynka wywróciła ich świat do góry nogami. Popularna modelka i zapracowany przedsiębiorca musieli nieco odpuścić w swoich sprawach zawodowych i skupić się na wychowywaniu córeczki. Nie mieli z tym żadnego problemu, bowiem jak się okazuje świetnie odnaleźli się w roli rodziców.

Co bądź informujemy Was o nowych zdjęciach Krupy z córką. Joanna bardzo chętnie dzieli się wspólnymi chwilami. Początkowo modelka informowała fanów o przebiegu ciąży, publikując swój rosnący brzuszek. Po narodzinach Ashy widzieliśmy już wspólne święta rodziny, pięknie urządzony pokoik dziewczynki i codzienne, ranne zabawy mamy i córki oraz wiele więcej. Znacznie rzadziej do zdjęć pozuje jej mąż Douglas. Choć na profilu modelki znaleźć możemy zdjęcia ojca z córką, są to bardzo nieliczne fotografie bądź filmiki.

Asha-Leigh z tatą! Fani: „Przystojny tata z fajną córą 👌”

Dziś, do sieci trafiło jednak zdjęcie, które pokazuje Douglasa z córką w całej okazałości. Przystojny przedsiębiorca pozuje ze swoją uroczą Ashą. Fani zachwycili się zdjęciem taty i córki!

„Przystojny tata z fajną córą 👌”

Czekamy na kolejne zdjęcia Douglasa i Ashy. A Wy? Jak myślicie do kogo bardziej jest podobna?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry