Ashton Kutcher i Mila Kunis KOMENTUJĄ doniesienia na temat ROZSTANIA! “Wygląda na to, że to KONIEC”! [WIDEO]

23 czerwca 2019
Przez: : M.J

Gwiazdy światowego formatu muszą liczyć się z plotkami na swój temat, które bez wątpienia nie ułatwiają im życia. Amerykański tabloid opublikował artykuł na temat rozstania Ashtona Kutchera z Milą Kunis! Co na to para?! Zobaczcie ich przezabawny filmik!

View this post on Instagram

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk)

Związek Ashtona Kutchera i Mili Kunis

Od samego początku związek Ashtona z Milą był skazany przez media, na całym świecie, na niepowodzenie. Swojego czasu mówiło się, że związek, który był budowany po porzuceniu przez Kutchera, Demi Moore nie ma szans na przetrwanie. Kunis i Kutcher zaczęli spotykać się zaraz po rozpadzie długoletniego małżeństwa Ashtona ze starszą o 15 lat aktorką Demi Moore!

Zobacz także: Demi Moore oskarżyła Ashtona o zdrady!

Internauci od samego początku byli dla niech bezlitośni i dawali im zero szans na zbudowanie szczęśliwego związku. Jakie było ich zaskoczenie, kiedy w 2015 roku kochankowie zawarli związek małżeński, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci- córeczka Wyatt i synek Dimitrii.

Kiedy plotki nieco ucichły, oni wycofali się w cień i jako zgranie i zakochane małżeństwo unikali rozgłosu. Nie dawno jednak jeden z amerykańskich tabloidów “In Touch Weekly” opublikował artykuł o ich rzekomym rozstaniu. Tym razem małżonkowie nie zamierzali siedzieć cicho i w przezabawny sposób skomentowali te doniesienia! Zobaczcie!

W tabloidzie możemy przeczytać, że do rozstania doszło, ponieważ Kunis czuła się tłamszona przez swojego małżonka i odkryła jego mroczne sekrety. Miała ona złożyć nawet papiery rozwodowe i wraz z dziećmi wyprowadzić się z mieszkania!

Kutcher i Kunis rozstali się?

Małżonkowie odnieśli się do tych plotek i na swoim Instagramie opublikowali filmik, w którym ewidentnie wyśmiewają artykuł w amerykańskim tabloidzie!

“Wygląda na to, że to koniec. „In Touch Weekly” dobrze się bawi, sprzedając magazyny w tym tygodniu. Może w przyszłym tygodniu moja żona będzie miała bliźniaki. Trzeci raz. Ale kto by liczył”– napisał aktor.

Na nagraniu możemy usłyszeć ich rozmowę.

“Kochanie, co tam piszą?”- pyta Kutcher
“To koniec między nami”
“O Boże, no i co teraz zrobimy?”
“Czułam się stłamszona i zabieram dzieci. Masz jakiś mroczny sekret?”
– wyśmiewa na koniec plotki tabloidu, Mila Kunis.

Małżonkowie najwidoczniej zdążyli już przyzwyczaić się do nieprawdziwych informacji na swój temat, ale to jak teraz odnieśli się do artykułu, jest naprawdę godne podziwu! Życzymy im, aby dobry humor ich nigdy nie opuszczał i nie musieli już więcej czytać nieprawdziwych informacji na swój temat!

Jak podoba Wam się odpowiedź aktorów na plotki o ich rozstaniu?

Źródło: Instagram Ashtona Kutchera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz