Połącz się z nami

Atmosfera wśród uczestników TzG nie jest przyjacielska? Słowa Bosaka zaskakują.

Atmosfera wsród uczestników TzG

Rozrywka

Atmosfera wśród uczestników TzG nie jest przyjacielska? Słowa Bosaka zaskakują.

Za nami pierwszy odcinek „Tańca z Gwiazdami”, który przyniósł widzom, jak i samym gwiazdom, wielkie emocje. Jak się okazuje, atmosfera wśród uczestników TzG nie jest taka, jak mogłoby się wydawać.

Marcin Bosak, jeden z uczestników najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” w kilku słowach zobrazował atmosferę między uczestnikami. To stwierdzenie może zaskoczyć!

Dokładnie 6 marca widzowie stacji Polsat mogli obejrzeć premierowy odcinek 11 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Na ten moment czekało wielu fanów. Wśród gwiazd, które mogliśmy oglądać na tanecznym parkiecie, znalazło się wiele znanych nazwisk polskiego show-biznesu. Swój talent pokazało aż 11 uczestników: Marcin Bosak, Ania Karwan, Bogdan Kalus, Edyta Zając, Tomasz Oświęciński, Nicole Bogdanowicz, Sylwestr Wilk, Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galan oraz Julia Wieniawa.

Według ocen jurorów w pierwszym odcinku najlepiej poradzili sobie Julia Wieniawa w parze ze Stefano Terrazzino. Na najniższej pozycji uplasowali się natomiast Tomasz Oświeciński i Janja Lesar. Decyzją produkcji nikt nie odpadł, ale już w drugim odcinku TzG z programem pożegnają się aż dwie pary.

Atmosfera wśród uczestników TzG nie jest przyjacielska?

Gwiazdy, które pod czujnym okiem przygotowują się do występów na żywo podczas piątkowych wieczorów, od kilku tygodni regularnie trenują swoje umiejętności. Jeden z uczestników, który miał już oczywiście możliwość zaprezentować pierwszy taniec, jest Marcin Bosak. W wywiadzie, którego udzielił aktor magazynowi Party, zdradził, jak wygląda współpraca na planie:

„To co mi się tutaj podoba to jest współpraca. To nie jest podglądanie, co komu nie idzie lub co komu wychodzi tylko wzajemna pomoc” – powiedział Bosak w rozmowie z Party.pl

Zapytany o to, czy ma czas na integrację z innymi uczestnikami, krótko stwierdził, że woli skupiać się na pracy.

„Skupiamy się raczej na pracy”

Jesteście zaskoczeni takimi słowami Marcina Bosaka? Trzeba przyznać, że przed kamerą podczas emisji pierwszego odcinka TzG atmosfera wśród wszystkich par wyglądała na bardzo przyjacielską. Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi, co wydarzy się w kolejnym odcinku!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry