Carina Lundmark: [wiek, Diabelnie boskie, mąż, Instagram]

10 marca 2023
Przez: : W.M.

Carina Lundmark jest jedną z bohaterek nowego reality-show stacji TTV Diabelnie Boskie. Kim jest Carina, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Carina Lundmark: wiek

Carina to pełna pasji i żywiołowa kobieta, która da się poznać widzom w premierowej edycji reality-show Diabelnie boskie. W sieci trudno znaleźć informacje dotyczące wieku Cariny.

Jak wiadomo, uczestniczka Diabelnie boskich, urodziła się w Szwecji, gdzie także dorastała. Udział w programie telewizyjnym nie jest dla niej nowością. Carina wystąpiła w szwedzkiej edycji “Żon Hollywood” wówczas jeszcze jako żona szwedzkiego milionera.

Aktualnie Carina zajmuje się handlem ciuchami w stylu vintage oraz prowadzi zajęć z aqua aerobiku. Po wyprowadzce ze Szwecji przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie zajmuje się dodatkowo wynajmem apartamentów w Marbelli.

Carina Lundmark: mąż

Bohaterka Diabelnie boskich od 11 lat wiedzie szczęśliwe życie u boku swojego męża Elima – biznesmena pochodzącego z Libanu. Zakochani pobrali się sześć lat temu, Co interesujące, na weselu pary bawiło się aż pięć tysięcy gości.

Carina jest matką 26-letniego Roberta. Syn jest owocem związku z jej poprzednim mężem, który pochodził ze Szwecji.

Diabelnie Boskie

Program Diabelnie Boskie zadebiutował na antenie TTV 3 marca. Reality-show zastąpiło uwielbiane przez widzów Królowe życia.

W Diabelnie boskich udział bierze 5 bohaterek, a program skupia się na głównie na ich życiu biznesowym.

W nowym reality-show TTV poza Cariną Lundmark udział biorą także znane widzom z Królowych życia Izabela Macudzińska-Borowiak, Katarzyna “Laluna” Lirsz, Julia von Stein, oraz także Alex Morzyńska, która dała się bliżej poznać w pierwszej edycji Love Island.

Zobacz także: Jak zmieniła się Alex Morzyńska?

Carina Lundmark: Instagram

Carina z Diabelnie boskich prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą jej konto pod nazwą @beatacarina.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej