Połącz się z nami

Awantura w Pałacu! Bójka Meghan i Kate! Finał jest zaskakujący!

News

Awantura w Pałacu! Bójka Meghan i Kate! Finał jest zaskakujący!

Od wieków rodzina królewska jest na językach świata. Wszyscy wiedzą kim jest królowa Elżbieta oraz pamiętają księżnę Diane. Plotki i kolejne nowinki na temat dworu angielskiego nie słabną. Ostatnio media żywią się tematem niechęci Meghan Markle i Kate Middleton.


Odkąd Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym, księżna Kate poszła odstawkę. Żona księcia Williama walczy z bolesną prawdą. Niestety prasa nie rozpisuje się już o każdej kreacji księżniczki i jej zagranicznych wyjazdach. Do tej pory popularność, jaką cieszyła się Angielka był porównywalny do jej zmarłej przed laty teściowej, księżnej Diany.

Obecnie angielski dwór zamieszkuje również amerykańska aktorka, gwiazda popularnych seriali i wybranka księcia Harry’ego w jednym. Obie panie unikają kontaktu ze sobą, a jeśli do takiego dojdzie, wymieniają się jedynie typowymi dla brytyjskiej klasy wyższej uprzejmościami. Bez zbędnych emocji.


Ostatnio w brytyjskich mediach zawrzało z powodu zdjęcia, które obiegło internet. Fotografia prezentowała księżną Sussex i księżną Cambirdge podczas solidnej bójki. Fani rodziny królewskiej zamarli, a cały świat podzielił się na dwa obozy: #teamKate i #teamMeghan. Jak się okazało na próżno. Zaistniała sytuacja nie miała faktycznie miejsca, była jedynie wyreżyserowana przez znaną fotografkę Alison Jackson. Artystka wykorzystała plotki o skłóconych księżniczka i chcąc z nich zażartować, zaaranżowała całą sytuację. Do inscenizacji wykorzystała sobowtóry obu pań.

Ciekawe, czy taki sabotaż ociepli relację księżnych?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry