Awantura w Pałacu! Bójka Meghan i Kate! Finał jest zaskakujący!

13 marca 2019
Przez: : M.S.

Bójka Kate i Meghan. Od wieków rodzina królewska jest na językach świata. Wszyscy wiedzą kim jest królowa Elżbieta oraz pamiętają księżnę Dianę. Plotki i kolejne nowinki na temat dworu angielskiego nie słabną. Ostatnio media żywią się tematem niechęci Meghan Markle i Kate Middleton.

Konflikt Kate i Meghan

Odkąd Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym, księżna Kate poszła odstawkę. Żona księcia Williama walczy z bolesną prawdą. Niestety prasa nie rozpisuje się już o każdej kreacji księżniczki i jej zagranicznych wyjazdach. Do tej pory popularność, jaką cieszyła się Angielka była porównywalna do jej zmarłej przed laty teściowej, księżnej Diany.

Zobacz także: Porwanie księżnej Kate!

Obecnie angielski dwór zamieszkuje również amerykańska aktorka, gwiazda popularnych seriali i wybranka księcia Harry’ego w jednym. Obie panie unikają kontaktu ze sobą, a jeśli do takiego dojdzie, wymieniają się jedynie typowymi dla brytyjskiej klasy wyższej uprzejmościami. Bez zbędnych emocji.

Bójka Kate i Meghan

Ostatnio w brytyjskich mediach zawrzało z powodu zdjęcia, które obiegło internet. Fotografia prezentowała księżną Sussex i księżną Cambirdge podczas solidnej bójki. Fani rodziny królewskiej zamarli, a cały świat podzielił się na dwa obozy: #teamKate i #teamMeghan. Jak się okazało na próżno. Zaistniała sytuacja nie miała faktycznie miejsca, była jedynie wyreżyserowana przez znaną fotografkę Alison Jackson. Artystka wykorzystała plotki o skłóconych księżniczka i chcąc z nich zażartować, zaaranżowała całą sytuację. Do inscenizacji wykorzystała sobowtóry obu pań.

Ciekawe, czy taki sabotaż ociepli relację księżnych?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej