„Azja Express 3”: Nowy sezon bez Woźniak-Starak. Znamy już pierwszych uczestników

30 września 2022
Przez: : W.M.

Chociaż jeszcze do niedawna w mediach pojawiały się informacje, że wkrótce na ekranach pojawi się kolejny sezon Ameryka Express, okazuje się, że reality-show po kilku latach przerwy powraca do Azji. Wiemy, który został prowadzącą nowej edycji. Co więcej, wyciekły już nazwiska gwiazd, które wezmą udział w Azja Express3.

Reality-show Azja Express zadebiutowało na antenie TVN w 2016 roku i szybko zyskało uznanie ze strony widzów. W programie udział wzięło osiem par, w których skład wchodziły postacie znane z polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele czy członkowie rodzin. Zadaniem każdej z nich było, w jak najkrótszym czasie pokonywać wyznaczą trasę i dotrzeć do celu. Pary, które najsłabiej radziły sobie z zadaniami, co pewien czas opuszczały program. Azja Express doczekało się dwóch edycji, natomiast kolejne sezony kręcone były już w Ameryce.

Nowy sezon Azja Express 3

Okazuje się, że lubiany przez widzów format powraca na ekrany i tym razem produkcja wróciła do Azji. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, aktualnie trwają nagrania do 3. sezonu Azja Express w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie.

Mimo iż widzowie liczyli na to, że prowadzącą reality-show ponownie zostanie Agnieszka Woźniak-Starak, tak się nie stanie. Miejsce to zajmie Daria Ładocha, która świetnie sprawdziła się w tej roli, w drugim sezonie Ameryka Express.

Prowadząca DDTVN wyjawiła powody, dla których nie zdecydowała się na powrót do programu Azja Express.

„Oczywiście ciepło wspominam swoją przygodę z “Ameryką Express” i “Azją Express”. To były niesamowite podróże i poznałam wspaniałych ludzi. Tylko w tym czasie ja pracowałam w takim systemie, że raz w roku przez miesiąc nagrywałam program, który był potem emitowany przez parę miesięcy, a ja miałam poczucie, że w tym czasie… nic nie robię. Jednak teraz bardzo lubię takie regularne dyżury w śniadaniówce w programie na żywo. (…) Ale to był też trudny program, wzbudzał mnóstwo kontrowersji, a w kwestii kilku tematów ja się z produkcją po prostu nie zgadzałam, m.in. dotyczących zwierząt. I tego mi nie brakuje” – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. AKPA

Kto w nowym sezonie Ameryka Express?

Chociaż informacje te nie są oficjalnie potwierdzone przez produkcję Azja Express, w mediach pojawiły się nazwiska pierwszych gwiazd, które mamy zobaczyć w kolejnej edycji reality-show.

Według serwisu Plejada nowym sezonie Azja Express udział mają wziąć m.in. Paulina Krupińska, Reni Jusis, Adam Zdrójkowski, Andziaks i Luka czy Remigiusz Dorawa.

Daria Ładocha, fot. AKPA

źródło: Wirtualnemedia/Plejada/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej