BABY-SHOWER Przybysz i Dąbrowskiego! Było słodko i różowo! [ZDJĘCIA]

16 grudnia 2019
Przez: : M.J

Sylwia Przybysz wraz z Jankiem Dąbrowskim za niedługo na świecie powitają swoje pierwsze dziecko. Z tej okazji, jak wiele gwiazd z polskiego show-biznesu wyprawili imprezę, na której nie brakowało znanych osób oraz słodkości i balonów! Zobaczcie, jak świętowali! BABY-SHOWER Przybysz i Dąbrowskiego!

21-latka wraz za swoim 23-letnim partnerem, już niebawem zostaną po raz pierwszy rodzicami. YouTuberzy na początku nie potwierdzali doniesień o tym, że są parą, pomimo że na ich profilach pojawiały się wspólne zdjęcia. Kiedy w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka, coraz chętniej zaczęli pokazywać romantyczne zdjęcia. Również nie raz przyszła mama raczyła swoich fanów przepięknymi fotografiami ze swoich sesji ciążowych.

Jeszcze do niedawna nie było wiadomo czy na świecie powitają dziewczynkę, czy chłopczyka. Jako pierwszy tę wiadomość zdradził Janek Dąbrowski, kiedy był gościem programu Pudelko. Zaraz po tym na Instagramie przyszłej mamy pojawił się wpis, który potwierdził, że para czeka na narodziny córeczki:

“Kochani, to już czas, by podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia. Nie możemy się doczekać”

BABY-SHOWER Przybysz i Dąbrowskiego!

Poród zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji przyszli młodzi rodzicie wyprawili huczne przyjęcie. Sylwia na swoim profilu w social-mediach pokazała zdjęcie z tej wyjątkowej imprezy. Z racji tego, że na świecie pojawi się dziewczynka, było mnóstwo różowych balonów i nawet przyszli rodzice dobrali swoje stylizacje pod kolor. Sylwia pod zdjęciem napisała, że było to najpiękniejsze przyjęcie w ich życiu

“Właśnie wróciliśmy z najpiękniejszego przyjęcia w naszym życiu! Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim, co się dziś wydarzyło!”

Na imprezie nie brakowało stołu ze słodkościami oraz wielkiego podświetlanego napisu GIRL.

Źródło:
https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz/
Źródło:
https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz/

Po zdjęciach, które pojawiły się w sieci, widzimy, że goście również dopisali. Na BABY-SHOWER Przybysz i Dąbrowskiego pojawiła się Angelika Mucha, znana w sieci jako Littlemooonster96, Ola Nowak z kanału Beksy oraz członkowie grupy 4dreamers.

Źródło:
https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz/

Jak również napisała przyszła mama, już niebawem pokaże swoim fanom więcej zdjęć z tego wyjątkowego dnia!

Jak podobało Wam się przyjęcie na cześć córeczki Sylwii i Janka?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej