“Bad Boy” Patryk Vega powraca z kolejnym filmem! Zobaczcie zapowiedź! [WIDEO]

20 grudnia 2019
Przez: : M.J

Patryk Vega po raz kolejny powraca na kinowe ekrany. Tym razem na swój warsztat wziął środowisko piłkarskie i w swojej najnowszej produkcji zapewne dosadnie pokaże, jak ten świat wygląda od środka. W sieci pojawiła się zapowiedź! Zobaczcie! “Bad Boy” Patryk Vega powraca z kolejnym filmem!

Patryk Vega nie zwalnia tempa i już w 2020 roku będziemy mogli zobaczyć jego kolejną produkcję. Reżyser na swoim koncie ma już wiele filmów, a po ostatnim, który wzbudził wiele kontrowersji, najwidoczniej nie zniechęcając do dalszego działania reżysera, przyszedł czas na pokazanie kolejnej patologii. Trzeba również zaznaczyć, że w 2020 roku to nie będzie jedyny film, który wyjdzie spod ręki Patryka Vegi. Na kinowych ekranach zobaczymy jeszcze Kobiety mafii 3 oraz Small World z Julią Wieniawą w roli głównej.

Film Polityka, który gościł na naszych kinowych ekranach parę miesięcy temu, nim jeszcze wszedł do kin, wzbudzał wiele kontrowersji. Czy tak również będzie tym razem? Już po samej zapowiedzi nie mamy co do tego wątpliwości!

“Bad Boy” Patryk Vega powraca z kolejnym filmem!

Patryk Vega udostępnił w sieci zapowiedź zwiastuna filmu, który będzie opowiadał o patologii w środowisku piłkarskim. Jak możemy zobaczyć w zapowiedzi, po raz kolejny na ekranie zobaczymy ulubieńców reżysera, czyli Stramowskiego, Grabowskiego i Królikowskiego. Na pewno niespodzianką jest to, że w tej produkcji zagrają również zawodnicy występujący z orzełkiem na piersi. Swój debiut na wielkim ekranie będą mieli Sławomir Peszko i Kamil Grosicki.

W najnowszej zapowiedzi filmu “Bad Boy” pojawia się tylko jedno słowo, które często występuje w filmach Patryka Vegi. Pomimo tego, że zapowiedź trwa jedynie 22 sekundy to słowo, jakie się w nim pojawia, nie pozostawia złudzeń, że najnowsza produkcja reżysera po raz kolejny będzie pełna wulgaryzmów, krwi i kontrowersji.

Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok, a pełen zwiastun pojawi się 27 grudnia o godzinie 9:00!

Myślicie, że kolejna produkcja po raz kolejny okaże się hitem? Musimy również wspomnieć, że reżyser w jednym z wywiadów podkreślił, że do 2025 roku ma zamiar nakręcić aż 16 filmów!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Basia pisze:

    Świetny film! Znalazłam cały film online na http://movie-premieres.online/bad-boy-2020 gdyby ktoś potrzebował 🙂

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej