Połącz się z nami

Bajeczne baby shower Patrycji Szreder! Wiemy, jak nazwie synka!

Patrycja Szreder

Z życia gwiazd

Bajeczne baby shower Patrycji Szreder! Wiemy, jak nazwie synka!

Patrycja Szreder już w lipcu przywita na świecie swoją pierwszą pociechę. Przed tym dniem nie mogła zapomnieć o wyprawieniu bajecznego baby shower na cześć swojego synka, a zdjęciami z imprezy pochwaliła się na swoim Instagramie. Dodatkowo zdradziła również, jakie imię wybrała! Jest piękne! Zobaczcie, jak wyglądało bajeczne baby shower Patrycji Szreder.

Patrycja Szreder już niebawem dołączy do bohaterek lubianego programu „Gogglebox. Przed Telewizorem„, które spełniają się w roli mam. Jak wiadomo, swoje pociechy przywitały już na świecie Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska, a już w lipcu rodzina „Gogglebox” ponownie się powiększy. Dzięki udziałowi w programie Patrycja nie tylko dała się poznać szerszemu gronu publiczności, ale również bardzo szybko zdobyła ich sympatię.

Na uwagę na pewno zasługuje profil Szreder na Instagramie, który już teraz obserwuje 365 tysięcy internautów. Teraz pojawiło się tam mnóstwo zdjęć z imprezy, jaką Patrycja wyprawiła na cześć swojego synka, który już niebawem pojawi się na świecie! Zobaczcie, jak wyglądało to bajeczne baby shower!

Bajeczne baby shower Patrycji Szreder!

Z racji tego, że Patrycja oczekuje przyjścia na świat synka, na imprezie dominowały niebieskie kolory. Na nagraniach, które udostępniła na swoim profilu, możemy zobaczyć, że ten wyjątkowy dzień świętowała w gronie najbliższych przyjaciół. Całe przyjęcie zostało zorganizowane z dużym rozmachem. Nie brakowało stołu zapełnionego słodkościami, wielu prezentów oraz balonów z napisami „IT’s a boy”.

Na uwagę na pewno zasługuje również stylizacja przyszłej mamy. Patrycja zaprezentowała się w pięknej, białej sukience, która idealnie podkreśliła jej ciążowe krągłości. Całość dopełniła pięknym makijażem oraz fryzurą. Musimy przyznać, że przyszła mama prezentuje się obłędnie, a ciąża wyraźnie jej służy.

Na jej InstaStory pojawiło się również zdjęcie, na którym zdradziła imię, jakie wybrała dla synka. Każda z zaproszonych osób trzymała w ręce literkę i jak widzimy, synek Patrycji będzie nazywał się Aleksander!

Pod zdjęciami z imprezy pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, w których również nie kryją zachwytu nad wyglądem Patrycji:

„Patrycja, wyglądasz cudownie. 💋”

„Pani Patrycjo wygląda Pani kwitnąco 💕🌸”

„Jaka śliczna przyszła Mamusia 🥰🤩”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Patrycji szczęśliwego rozwiązania!

Jak podoba Wam się imię, jakie Patrycja wybrała dla swojego synka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry