Bajeczne urodziny Kożuchowskiej w stylu “Alicji w Krainie Czarów”! Pokazała niesamowite nagranie!

30 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Małgorzata Kożuchowska, pomimo iż nie mogła wyprawić imprezy urodzinowej z prawdziwego zdarzenia, to wpadła na bardzo oryginalny pomysł. Aktorka przebrała się za Kapelusznika z popularnej bajki “Alicja w Krainie Czarów” i wyprawiła sobie iście zaczarowane urodziny! Zobaczcie, jak wyglądały bajeczne urodziny Kożuchowskiej w stylu “Alicji w Krainie Czarów”!

Jedna z najbardziej znanych aktorek w naszym kraju przyszła na świat 27 kwietnia 1971 roku. Oznacza to, że całkiem niedawno świętowała swoje 49 urodziny. Niestety, ale z powodu pandemii koronawirusa nie mogła wyprawić hucznego urodzinowego przyjęcia dla swoich przyjaciół, ale za to wpadła na bardzo oryginalny pomysł. Małgorzata zaprosiła swoich przyjaciół, aby wzięli z nią udział w jej urodzinowym nagraniu. Każdy z nich nagrał krótki filmik ze swojego domu, który następnie został złożony w całość.

Do nagrania Kożuchowska zaprosiła Magdę Gessler, Joannę Koroniewską, Adę Fijał, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego. Każda z osób była wystylizowana na postaci ze świata “Alicji w Krainie Czarów”. Małgorzata wczuła się w rolę Kapelusznika i musimy przyznać, że to nagranie stało się hitem w sieci! Zobaczcie!

Bajeczne urodziny Kożuchowskiej w stylu “Alicji w Krainie Czarów”!

Jak się okazuje, aktorka marzyła o urodzinach w stylu “Alicji w Krainie Czarów”, a jej przyjaciele pomimo izolacji domowej pomogli jej je spełnić:

“Kochani!!! Dzięki moim wspaniałym przyjaciołom spełniłam swoje wielkie marzenie!!! Zapraszam Was na urodzinowy tort u Kapelusznika!!! Enjoy!!!🎂🎂🎂

Na kolejnym filmiku możemy zobaczyć, jak wyglądały przygotowania i metamorfoza Kożuchowskiej. Dodatkowo jak zaznaczyła, każda z osób samodzielnie zrobiła swoją stylizację, za co należą się wszystkim ogromne brawa!

“Ale okazało się, że dla naszej ekipy nie ma rzeczy niemożliwych! ✌️ Każdy nie tylko samodzielnie przygotował scenografię, swój kostium i charakteryzację, ale też sam lub z pomocą rodziny nagrał video w swoim ogródku, domu, na tarasie czy przed! […]”

Musimy powiedzieć, że nikt by tego lepiej nie wymyślił, a 49 urodziny pomimo braku hucznej imprezy, Małgosia na pewno zapamięta na bardzo długo!

Po raz kolejny życzymy Małgosi wszystkiego, co najlepsze!

Jak podoba Wam się pomysł aktorki? Jak dla nas niesamowicie, to wymyśliła!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz