Połącz się z nami

Barbara Kurdej-Szatan komentuje swoją rzekomą ciążę

Barbara Kurdej-Szatan

Z życia gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan komentuje swoją rzekomą ciążę

Barbara Kurdej-Szatan komentuje sprawę rzekomej drugiej ciąży. Tuż po rozdaniu nagród TeleKamery 2020, media obiegły plotki i pojawiło się wiele spekulacji na ten temat.  

Aktorka podkreśliła, że marzy o drugim dziecku

Barbara Kurdej-Szatan razem ze swoim mężem Rafałem wychowują córkę Hanię, która bardzo często pojawia się na Instagramie aktorki. Towarzyszy swojej mamie również podczas prób w teatrze.

Basia wielokrotnie podkreślała, że marzy o drugim dziecku, a córka bardzo często dopytywała o rodzeństwo.

„Dobry tydzień” opublikował informację o rzekomej ciąży aktorki. Dowodem miała być gala TeleKamer 2020, na której Kurdej-Szatan pojawiła się w obszernej sukience o Macieja Zienia:

Po kilku dniach bez słowa, aktorka w końcu postanowiła wyjaśnić owe przypuszczenia. Basia potwierdziła, że razem z mężem od jakiegoś czasu starają się o dziecko, jednak aktorka ma problemy z zajściem w ciążę, najprawdopodobniej z powodu boreliozy, z którą zmaga się od lat. W wywiadzie dla „Baby by Ann” powiedziała:


„Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. […] Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. […] Mam nadzieję, że się uda.”

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze spekulacje związane z ciążą aktorki. Barbara Kurdej-Szatan komentuje sprawę:


Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś „Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży…

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry