Połącz się z nami

Barbara Kurdej-Szatan o reakcji córki na informację o ciąży!

Barbara Kurdej-Szatan o reakcji

Z życia gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan o reakcji córki na informację o ciąży!

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o reakcji córki Hani na wieść, że będzie miała rodzeństwo. Czy 8-letnia dziewczynka ucieszyła się, że ich rodzina się powiększy?

Barbara Kurdej-Szatan rozpoczęła swoją największą karierę występem w serii reklam sieci komórkowej Play. Ponadto grała w serialu „M jak miłość” oraz prowadziła programy rozrywkowe jak i różnego rodzaju wydarzenia medialne. Obecnie jest uwielbianą i rozchwytywaną gwiazdą polskiego show biznesu.

Aktorka będąc w 5. miesiącu ciąży poinformowała media, że już niebawem po raz drugi zostanie mamą! Od tamtej pory spora ilość ludzi ochoczo śledzi przebieg ciąży Basi, a sama artystka otwarcie opowiada o swoim błogosławionym stanie. Zdradziła jak wygląda jej dieta i jakie ma zachcianki podczas ciąży. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Warto również wspomnieć, że spekulacje na temat kolejnego dziecka pojawiły się już kilka miesięcy temu.

Barbara Kurdej-Szatan o reakcji córki na informację o ciąży!

Aktorka w wielu wcześniejszych wywiadach wspominała, że razem z mężem marzą o powiększeniu rodziny. Ich córka Hania wielokrotnie mówiła o tym, że chciałaby mieć rodzeństwo.

Pojawienie się dziecka w rodzinie to ogromna zmiana dla wszystkich. W rozmowie z Party, aktorka zdradziła, jak zareagowała jej córka na wieść o ciąży. Okazuje się, że wiadomość o rodzeństwie była cudowną i wyczekiwaną informacją! Hania bardzo się ucieszyła, ponieważ od dawna chciała mieć brata lub siostrzyczkę. Cierpliwie czekała aż jej marzenie się spełni.

Ponadto, 8-letnia dziewczynka nie może się już doczekać, aż dzidziuś przyjdzie na świat! Barbara zdradziła reporterce, że córka przytula się do jej brzuszka, całuje go i mówi do dziecka. Aktorka nie ukrywa zachwytu związanego z radością Hani.

Pod koniec rozmowy aktorka poinformowała, że jej córka jest niezwykle opiekuńczą osobą, dlatego na pewno będzie świetną siostrą!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry