Barbara Kurdej-Szatan tworzy projekt z Patrykiem Vegą?! Szykują coś wielkiego!

19 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Nazwisko Kurdej-Szatan to ostatnimi czasy jedno z najbardziej popularnych w polskim show-biznesie. Po jej odejściu z Telewizji Polskiej wszyscy zastawiali się co dalej z jej karierą, bo to właśnie z TVP Basia była najbardziej związana, jeżeli chodzi o programy, które prowadziła! Jak się teraz okazuje, zmiany w jej życiu wyszły jej tylko na dobre, a ona nie może opędzić się od kolejnych propozycji! Zobaczcie!

Basia jeszcze do niedawna była prowadzącą aż czterech formatów, które oglądaliśmy w TVP. Tej jesieni nie zobaczymy jej w roli gospodyni takich programów jak “The Voice of Poland”, “The Voice Kids”, “Dance, Dance, Dance” i “Kocham Cię, Polsko”! Informacja na temat jej odejścia zszokowała nie tylko jej fanów, ale i samą Basię! Więcej pisaliśmy TUTAJ! Teraz dochodzą słychy, że Barbara Kurdej-Szatan tworzy projekt z Patrykiem Vegą!

Kurdej-Szatan nie boi się nowych wyzwań czego dowodem na to jest jej udział w jesiennej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Basię zobaczymy w parze z Jackiem Jeschke, a ciekawe na pewno będzie to, że jej rywalem tanecznym został jej mąż Rafał Szatan! Przeczytać o tym możecie TUTAJ!

Barbara Kurdej-Szatan tworzy projekt z Patrykiem Vegą!?

Basia od długiego już czasu występuje w uwielbianym przez widzów serialu “M jak Miłość”. Możemy również podziwiać jej talent aktorski w serialu Polsatu “W rytmie serca”. Jednak wszystko wskazuje na to, że to nie koniec jej aktorskich wyzwań!

Jakiś czas temu Basia zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w towarzystwie Tomasza Oświęcińskiego i Antka Królikowskiego.

Trio wybierało się do Rygi, gdzie mieli tworzyć nowy tajemniczy projekt. Po obsadzie, jaką widzimy na zdjęciu możemy się domyślić, że ten projekt jest realizowany przez samego Patryka Vegę!

Aktorka jakiś czas temu zdradziła również, że jest gotowa na wyzwanie aktorskie nawet od najbardziej kontrowersyjnego reżysera, którym jest Vega.

“Zależy oczywiście od tego jaka rola i co i jak. Ja niestety przez nawał obowiązków nie nadrobiłam ostatnich zaległości. Nie widziałam jego ostatnich filmów. Wszystko zależy od scenariusza i postaci”– wyznała w rozmowie z portalem “jastrząb post”.

Na profilu Królikowskiego pojawiła się również fotografia tej trójki z podpisem.

“Lecimy robić film tylko dla dorosłych??????#swingersi #bawimysięwdużymgronie”.

https://www.instagram.com/p/B1N0Xb6iS9e/

Jeżeli te doniesienia okażą się prawdą, to szykuje się nam naprawdę interesująca jesień. Basia najwyraźniej ma teraz swoje pięć minut i kuje żelazo, póki gorące!

Chcielibyście zobaczyć Basię w nowej produkcji Patryka Vegi?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej