Połącz się z nami

Barbara Kurdej-Szatan wygra Kryształową Kulę?! Z kim zatańczy?!

News

Barbara Kurdej-Szatan wygra Kryształową Kulę?! Z kim zatańczy?!

Już jesienią na naszych ekranach zwita nowa edycja „Tańca z Gwiazdami”. Zostało oficjalnie potwierdzone, że pierwszą uczestniczką jest Barbara Kurdej-Szatan i to właśnie ją będziemy mogli oglądać na tanecznym parkiecie! A z kim zobaczymy Basię? Zobaczcie!

Od kiedy Polsat przejął program „Taniec z Gwiazdami” to od lat, za sprawą każdej edycji, jest o nim głośno. Mogłoby się wydawać, że wszystkie gwiazdy próbowały już swoich sił w tańcu, jednak jak się okazuje nic bardziej mylnego. Wciąż pozostaje grono gwiazd, które pomimo tego, że to już 10 edycja tanecznego show, nie dają się namówić na spróbowanie swoich sił w tańcu.

Producenci tanecznego show do czasu wystartowania programu będą nas trzymać w niepewności i ujawniać kolejne nazwiska gwiazd! Jednak w sieci pojawiają się coraz to nowsze informacje dotyczące udziału poszczególnych osób w jesiennej edycji „TzG”.

Jak pisaliśmy ostatnio, na parkiecie zobaczymy piosenkarkę Reni Jusis, która po rozwodzie z Tomaszem Mazowieckim potrzebuje chwili wytchnienia, a program najwidoczniej jest dla niej idealną odskocznią. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ! Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że na tanecznym parkiecie zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan! Zostało to już oficjalnie potwierdzone i wygląda na to, że o Kryształową Kulę będzie walczyła między innymi właśnie z Reni Jusis!

Kiedy informacja o udziale Basi pojawiła się w mediach, fani nie kryli swojej radości. Mimo tego, że program jeszcze nie wystartował i nie znamy wszystkich nazwisk, to internauci już typują, że to właśnie Basia wygra kolejną edycję „TzG”. Jakiś czas temu Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów zdradziła, że od zawsze marzyła o tym, żeby nauczyć się tańczyć!

„Zawsze marzyłam o tym, żeby tańczyć i się rozwijać również w tym kierunku… Ja bardzo lubię tańczyć. Nigdy nie tańczyłam tak zawodowo. Tańca towarzyskiego nawet nie liznęłam, więc kompletnie nie mam pojęcia o tym, jakie są zasady, jak trzymać stopy, nogi, ręce, więc fajnie jakbym się nauczyła”– mówiła Kurdej-Szatan.

Za kulisami show, już się mówi, że aktorkę zobaczymy w parze z Jankiem Klimentem, który ostatnio ma najlepszą passę wśród tancerzy, jeśli chodzi o wygrane.

Przypomnijmy, że sympatyczny Czech do zwycięstwa doprowadził już Joannę Mazur, Natalię Szroeder czy Beatę Tadlę!

„Janek wygrał trzy poprzednie edycje programu i ma chrapkę na kontynuowanie tej passy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Baśka to muzycznie uzdolniona bestia, z którą mógłby powalczyć o kolejną wygraną „– czytamy na jednym z portali.

Podobno tancerz, kiedy dobiera sobie partnerki, patrzy szczególnie na to, aby ich relacje były odbierane na tych samych falach.

Myślimy, że bez wątpienia Basia z Jankiem dogadaliby się świetnie i na pewno przez długi okres będziemy ich oglądać na naszych ekranach!

A może faktycznie Basia jest faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli, jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry