Barbara Pasek: [wiek, DDTVN, partner, Instagram]

2 kwietnia 2020
Przez: : KS

Barbara Pasek to dziennikarka, która najlepiej odnajduje się w tematyce show-biznesu. Sympatię telewidzów zyskała w bardzo szybkim czasie. Niedawno poinformowała o swoim odejściu z Dzień Dobry TVN. Kim jest Basia Pasek?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barbara Pasek (@barbrabelt)

Barbara Pasek: wiek

Okazuje się, że kobieta pochodzi z Kielc. Urodziła się w 1989 roku, a więc ma 32 lata. Jest dziennikarką i prezenterka telewizyjną związaną od wielu lat ze stacją TVN. Co ciekawe, swoje pierwsze kroki w tej branży stawiała już jako 18-latka. Studiowała w Francji. Prywatnie wielka wielbicielka podróży, kultury francuskiej, książek i dobrej kawy.

Na początku kariery pracowała w telewizji internetowej. Kiedy dołączyła do obsady programu śniadaniowego TVN-u, prowadziła wywiady z gwiazdami z Polski oraz zagranicy. Oprócz tego, telewidzowie kojarzą ją niewątpliwie z Na językach oraz Piękne i Odważne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@barbrabelt)

Barbara Pasek: Dzień Dobry TVN

Do obsady prowadzących program Dzień Dobry TVN dołączyła w 2019 roku. Stało się to w czasie, kiedy stacja zdecydowała się na codzienne transmisje. Dziennikarka bardzo chwaliła sobie współpracę z programem śniadaniowym.

Zobacz także: Basia Pasek opowiedziała o swojej chorobie.

W czerwcu 2021 roku Basia poinformowała o odejściu z DDTVN. Mimo iż zakończyła pewien etap w swojej karierze, przyznała, że nie chce rezygnować z pracy w telewizji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@barbrabelt)

Barbara Pasek: partner

Niegdyś pracowała także jako modelka, jednakże nie czuła się najlepiej w tym zawodzie. Przez pewien okres czasu spotykała się również z kolegą z byłej branży – Karolem Niziołkiem. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że ich drogi się rozeszły. Jej aktualny status związku nie jest znany. Kobieta dba o swoją prywatność, a z fanami dzieli się tylko wybranymi aspektami swojego życia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@barbrabelt)

Barbara Pasek: Instagram

Swoje konto na Instagramie dziennikarka prowadzi pod nazwą @barbrabelt. Aktualnie liczba jej obserwatorów wynosi prawie 50 tys.. Jeśli chcecie być na bieżąco ze zdjęciami i relacjami, które tam zamieszcza, koniecznie dołączcie do tego grona!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@barbrabelt)

źródło: Instagram Basi Pasek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej