Połącz się z nami

Bardowscy z „Rolnik szuka żony” planują kolejny ślub. Skąd taki pomysł?

Z życia gwiazd

Bardowscy z „Rolnik szuka żony” planują kolejny ślub. Skąd taki pomysł?

Ania i Grzegorz Bardowscy w jednym z wywiadów zdradzili, że zamierzają po raz kolejny powtórzyć ślub. Co jest tego powodem oraz w jakiej formie miałoby zostać zorganizowane wydarzenie? Zobaczcie! Bardowscy z „Rolnik szuka żony” planują kolejny ślub.

„Rolnik szuka żony” to program, który przez lata emisji zyskał ogromne grono fanów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami i śledzą miłosne poczynania rolników. Uczestnicy zapraszają do swoich gospodarstw potencjalne kandydatki na żony (bądź odwrotnie!) i próbują nawiązać z nimi głębszą relację. Dla niektórych rolników udział w programie okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem znaleźli oni swoją drugą połówką, z którą założyli rodzinę.

W gronie szczęśliwych rolników, którym udało się znaleźć miłość w programie jest Grzegorz Bardowski, który związał się z kobietą o imieniu Ania.

Ania i Grzegorz wzięli udział w pierwszej edycji reality-show. Między rolnikiem a kobietą nawiązała się wyjątkowa relacja. Parę miesięcy po zakończonym programie para wzięła ślub, a dziś są szczęśliwymi i dumnymi rodzicami – synka Jasia i córki Liwii.

Bardowscy z „Rolnik szuka żony” planują kolejny ślub. Skąd taki pomysł?

Jak się okazuje, Bardowscy mają zamiar powtórzyć swój ślub! Jak przyznali w jednym z wywiadów dla „Party”, mają ochotę zorganizować kolejną imprezę, w gronie rodziny i znajomych. Choć swoje wesele wspominają dobrze, pomimo małych wyjątków, w ich planach jest już kolejne

„Ania, ale teraz były jakieś takie plany, żeby powtórzyć ślub?” – zapytał Grzegorz

„Tak, są takie plany” – przyznała żona rolnika.

„Może nie w takiej wersji z kościołem, ale zrobić taką sporą imprezę, spotkać się ze znajomymi, z rodziną i zrobić taką naprawdę sporą imprezę na około 100 osób, nasze wesele było na 230 tak? Bo troszeczkę osób nam odmówiło no to tak koło 100 na pewno, poprawić to, co nam nie pasowało.” – doprecyzowali swoje plany.

Myślicie, że pomysł Ani i Grzegorza Bardowskich wypali i zrobią kolejną imprezę weselną? Uważacie to za dobry pomysł?

To również może Was zainteresować: Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” wystąpią w programie telewizyjnym? Znamy odpowiedź!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry