Baron i Blanka wrócili do siebie? Jest komentarz menadżerki pisarki!

9 grudnia 2020
Przez: : J.J

Choć ich rozstanie odbiło się wielkim echem, nadal wiele osób twierdzi, że muzyk i pisarka jeszcze będą razem. Teraz coraz częściej w mediach słychać pogłoski, że byli kochankowie znów się spotykają. Czy to wielki COME BACK? Przekonajcie się! Baron i Blanka wrócili do siebie?

Kiedy tylko wyszło na jaw, że Blanka z Baronem zostali parą, szybko wzbudzili ciekawość ludzi i mediów. Mało kto spodziewał się, że dwie, tak odmienne osoby mogą stworzyć związek. Na przekór wielu opiniom Blanka i Alek wydawali się być bardzo szczęśliwi. W mediach społecznościowych mogliśmy podziwiać ich liczne zdjęcia i nagrania, na których pokazywali wspólne chwile i wyjazdy. Bezsprzecznie stworzyli jeden z najgorętszych związków w show-biznesie, a ich losem interesowało się wiele osób.

https://www.instagram.com/p/B-4z_GfF-BO/

Nagle, ku wielkiemu zaskoczeniu Blanka wydała w mediach oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z Alkiem rozstali się. Gdy minęło trochę czasu zaczęła wspominać ich wspólne chwile udostępniając przy tym zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Dla ciekawskich pisarka wyznała również, że nadal pozostają w dobrych stosunkach, a nawet zdarza im się spotykać – co wywołało niemałe zaskoczenie. To, jak relację z byłym chłopakiem skomentowała Blanka przeczytacie TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/CDYnLXLFfXi/

Baron i Blanka wrócili do siebie?

Coraz więcej osób zastanawia się, czy Baron i Blanka faktycznie mają tak dobry kontakt, ze względu na to, że odżywa w nich dawne uczucie. Jak podaje „Pudelek”, Baron nie zapomniał o swojej niedawnej miłości i wciąż ma nadzieję do niej wróci. Reporterzy portalu postanowili skontaktować się z agentką Lipińskiej i zapytać o życie prywatne jej podopiecznej. Agentka Blanki potwierdziła to, że pisarka i muzyk się spotykają, jednak nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła plotkom, które mówią, że Ci zamierzają na nowo stworzyć związek:

Tak, mają ze sobą kontakt i spotykają się, ale nic więcej nie powiem

https://www.instagram.com/p/CC8sLovF41_/

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń. Myślicie, że Blanka i Baron wrócą do siebie i na nowo zostaną PARĄ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej