Połącz się z nami

Baron i Lipińska parą?! Jest komentarz muzyka i Wieniawy!

baron i Lipińska parą

News

Baron i Lipińska parą?! Jest komentarz muzyka i Wieniawy!

Od kilku dni w mediach krążą plotki na temat romansu gitarzysty z „Afromental” oraz autorki erotyka „365 dni”. Baron i Lipińska parą? Muzyk opublikował tajemniczy wpis na Instagramie! Jest też komentarz Wieniawy!

Od kilku dni w mediach aż huczy na temat nowego romansu w polskim show- biznesie. Takiej wiadomości z pewnością nie spodziewało się sporo osób. Czy rzeczywiście Baron spotyka się z Blanką Lipińską? I co na to wszystko Julia Wieniawa?

Blanka Lipińska od jakiegoś czasu stała się jedną z naczelnych celebrytek w polskim show- biznesie. Wszystko to za sprawą wydanej powieści erotycznej „365 dni”, która została zekranizowana. Pisarka lubi wzbudzać kontrowersje wokół swojej osoby. Jakiś czas temu opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ślubne sugerując internautom, że właśnie wyszła za mąż. Po kilku dniach jednak przyznała się, że było to kłamstwo, a po kilku tygodniach ogłosiła, że rozstała się ze swoim partnerem.

Na początku lutego wszystkie oczy mediów skierowane były w stronę pisarki oraz ekranizacji jej powieści, której premiera miała miejsca na początku miesiąca.

Baron i Lipińska parą?!

Teraz o gwieździe ponownie się mówi, a to za sprawą rzekomego romansu pisarki ze znanym muzykiem „Afromental” oraz byłym chłopakiem Julii Wieniawy, Baronem. Jak donoszą media para spotyka się od niedawna, jednak nie ma co liczyć na jakiś poważny związek. Oboje świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

„Przyjechała żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą” – zdradził informator Pomponika.

Natomiast informator Plotka twierdzi:

„Relację Blanki i Barona ciężko nazwać związkiem. Poznali się przypadkiem, ale od razu wpadli sobie w oko. Blanka lubi zdecydowanych mężczyzn, a reputacja Alka i historia jego podbojów bardzo ją zaintrygowały. Wszak nie od dziś plotkuje się, że „ogier” to jedno z delikatniejszych określeń, które przewija się na ustach byłych partnerek Barona. Członek zespołu Afromental gustował do tej pory raczej w dużo młodszych dziewczynach i nie doceniał doświadczenia rówieśniczek. Teraz już wie, że to był błąd. Jeśli mówi się, że niektóre pary są jak ogień i woda, tutaj mamy dwa ognie, jeden większy od drugiego. I związku raczej z tego nie będzie, ale na razie świetnie się razem bawią”

Jak na te doniesienia zareagowała Julia? Młoda aktorka chyba nie dowierza w te informacje, szczególnie, że ma stały kontakt z Alkiem. Na swoim Instatories zamieściła nawet zdjęcie podpisując je:

„Tak to mój skromny komentarz”

Również Baron, na swoim profilu na Instagramie, zamieścił zdjęcie, na którym odpoczywa w basenie. Pod nim zamieścił niejednoznaczny wpis:

„Gdy szumią wierzby… moja głowa relaksuje się w ciszy.
Ahoj! „

Fani muzyka jednak zrozumieli jego przekaż, komentując pod postem:

„365 dni…”

„Massimo 🤪”

Czy rzeczywiście tym tajemniczym wpisem Baron chciał uciąć spekulacje na temat rzekomego romansu z Blanką? Wierzycie w ten związek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry