Połącz się z nami

Baron o Margaret w roli jurorki „Voice of Poland”! Jak ją ocenia?

Baron o Margaret

News

Baron o Margaret w roli jurorki „Voice of Poland”! Jak ją ocenia?

Baron o Margaret w roli jurorki „Voice of Poland”! W rozmowie w reporterką jastrzabpost, muzyk zdradził, czy młoda gwiazda sprawdza się jako trenerka! Zobaczcie, co powiedział!

W 10 jubileuszowej edycji muzycznego talent show „Voice of Poland” swój debiut zaliczyło dwóch jurorów- Margaret oraz Kamil Bednarek. Fani programu oraz wielbiciele muzyków z niecierpliwością czekali na pierwsze odcinki „Voice”, by ocenić swoich ulubieńców w nowych rolach.

Zarówno Margaret jak i Kamil Bednarek z pewnością wnieśli sporo świeżości i młodzieńczości do programu. Nie ciężko również zauważyć, że aktualne grono trenerskie świetnie się dogaduje i rozumie. Brak jest jakichkolwiek nieporozumień, a luźne podejścia każdego z jurorów udziela się również uczestnikom, dzięki czemu na planie panuje bardzo przyjazna i swobodna atmosfera.

Baron o Margaret w roli jurorki „Voice of Poland”

W rozmowie z reporterką jastrzabpost, jeden z trenerów, który w fotelu jurora w „Voice of Poland”, zasiada już od dłuższego czasu, zdradził jaką jego zdania jurorkom jest Margaret. Baron nie krył fascynacji koleżanką i bardzo ciepło wypowiedział się na temat piosenkarki. Przyznał, że nowa jurorka tryska pozytywną energią, co udziela się pozostałym trenerom:

„Margaret jest genialna, jest przefajną osobą prywatnie. Wnosi zajebistą pogodę ducha i taką rozpięta atmosferę jeśli chodzi o nasz panel trenerski. Bardzo się lubimy prywatnie i myślę, że w pozycji trenerki spełnia się bardzo, szczególnie jak na pierwszoraczka.”

Muzyk dodał również, że jego zdaniem aktualny skład trenerski jest najlepiej zgranym jak do tej pory. Wyznał, że jurorzy świetnie czują się w swoim towarzystwie:


„Pokuszę się o opinię, że jest to najbardziej znany panel trenerski, najbardziej zgrany, najbardziej wyluzowany i najbardziej i współodczuwający się nawzajem. To jest kwestia tego, że jesteśmy wszyscy z jednego pokolenia, więc czujemy się po prostu w swoim sosie bardzo naturalnie i mam nadzieję, że to widać.”

 Z pewnością świetna atmosfera na planie „Voice of Poland” jest zauważalna również przez widzów, dzięki czemu obecną edycję programu ogląda się z ogromną przyjemnością!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry