Połącz się z nami

Baron opublikował poruszający post. Nawiązał do rozstania z Blanką?

Baron opublikował poruszający post

Z życia gwiazd

Baron opublikował poruszający post. Nawiązał do rozstania z Blanką?

Od rozstania z Blanką minęło sporo czasu, a muzyk wciąż nie zabrał oficjalnie głosu w sprawie. Tym razem Baron opublikował poruszający post. Do czego nawiązuje?

Baron, a tak właściwie Aleksander Milwiw-Baron to znany polski muzyk, gitarzysta, kompozytor i multiinstrumentalista. Jest jednym z członków zespołu Afromental. Razem z Tomsonem, również z zespołu Afromental, brał udział w programie „Bitwa na głosy”, a także byli jurorami i trenerami w „The Voice of Poland”. Obecnie możemy ich oglądać w „The Voice Kids”.

Na początku roku pojawiły się przypuszczenia, że Baron i Blanka Lipińska są parą. Mimo wielu spekulacji i podejrzeń, para sprytnie ukrywała swój związek. Dopiero po czasie oficjalnie potwierdzili plotki. Od tamtej pory regularnie dzielili się ze swoimi obserwatorami życiem prywatnym. Ich miłość kwitła w najlepsze i nikt nie spodziewał się, że po kilku miesiącach ich relacja się zakończy.

Zobacz także: Blanka żałuje związku z Baronem? Pisarka wyznała prawdę!

Baron opublikował poruszający post. Nawiązał do rozstania z Blanką?

O rozstaniu jako pierwsza poinformowała Blanka, która na łamach magazynu „Gala” wyznała:

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu” – wyznała.

Co więcej, Blanka po rozstaniu wybrała się w podróż do Egiptu, gdzie razem ze swoimi przyjaciółmi spędzała miło czas. Nie da się ukryć, że internauci niezwykle zainteresowali się tematem rozstania. Pisarka postanowiła więc nagrać relację na InstaStory, w którym podziękowała za wszystkie słowa wsparcia i otuchy. Dodała wówczas, że nie żałuje związku z Baronem. Mężczyzna natomiast przez cały czas milczał i nie skomentował publicznie zakończenia związku. Tym razem na Instagramie Alka pojawiło się czarno-białe zdjęcie. Muzyk załączył także poruszający i intrygujący post: 

„Cisza nie szuka poklasku.
Cisza nie oczekuje współczucia.
Cisza nie prowokuje sensacji.
Cisza uspokaja.
Cisza kieruje w głąb siebie.
Cisza pozwala akceptować.
Cisza pomaga wybaczać.
Cisza ukazuje szerszą perspektywę.
Cisza uczy kochać.
Mimo, że muzyka jest moją pasją to cisza jest najlepszym uzdrowicielem”
– napisał Baron.

Myślicie, że post Barona nawiązuje do rozstania z Blanką?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry