Połącz się z nami

Barona nagrał Hot16Challenge! Jego debiut wokalny zachwycił internautów!

Aleksander Milwiw-Baron

Rozrywka

Barona nagrał Hot16Challenge! Jego debiut wokalny zachwycił internautów!

Aleksander Milwiw-Baron dołączył do grona gwiazd i również nagrał swoją „szesnastkę”. Jak zaznaczył, był to jego debiut wokalny i trzeba przyznać, że poradził sobie znakomicie! Posłuchajcie! Barona nagrał Hot16Challenge!

Kiedy w Polsce pojawił się Hot16Challenge, chyba nikt nie spodziewał się, że ta akcja nabierze takiego rozpędu. Swoje „szesnastki”, aby wesprzeć medyków w walce z koronawirusem, zaczęli nagrywać artyści w ogóle niezwiązani z branżą muzyczną. Początkowo cała akcja miała być skierowana do raperów, jednak jak już teraz wiemy, za mikrofon zaczęło sięgać dużo więcej osób. Aktorzy, politycy, muzycy, kabareciarze, czy dziennikarze podejmują rękawice i w słusznej sprawie w krótkich nagraniach pokazują nam swoje umiejętności wokalne.

Nie da się ukryć, że największe poruszenie swoim wykonem wywołał prezydent Andrzej Duda, który nawet pokusił się o nominację premiera naszego kraju Mateusza Morawieckiego. Zwrot „walczę z ostrym cieniem mgły” staje się powoli już kultowy, a kolejni artyści w swoich „szesnastkach” komentują właśnie te słowa prezydenta. TUTAJ możecie posłuchać, jak rapuje Andrzej Duda!

Dzisiaj, 20 maja w samo południe w serwisie YouTube pojawiła się „szesnastka” Aleksandra Milwiw-Barona. Jak poradził sobie w debiucie wokalnym? Posłuchajcie, bo internauci nie szczędzą komplementów w jego stronę!

Barona nagrał Hot16Challenge!

Baron od lat jest gitarzystą w zespole „Afromental”. Jest on również saksofonistą, kompozytorem, producentem muzycznym i multiinstrumentalistą. A jak na jego Hot16Challenge zareagowali internauci?

„Masakruje mnie Twój wokal, za każdym razem powala mnie na podłogę. Jesteś niesamowity”

„To jest genialne 🤩”

„Jaki świetny głos!!!!!!!!!!!!”

To tylko kilka z komentarzy, które pojawiły się na profilu Barona. Niemniej jednak i my się pod nimi podpisujemy, bo „szesnastka” Aleksandra jest naprawdę godna posłuchania! Dodajmy również, że Alek został nominowany do akcji przez swojego kolegę z zespołu.

I co myślicie o debiucie wokalnym Alka? Dał radę? A może powinien pomyśleć nad nagraniem własnego singla?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry