Połącz się z nami

Bartek Jędrzejak w nowej, zaskakującej fryzurze! Zmienia image?

Bartek Jędrzejak to prezenter pogody w programie śniadaniowym "DDTVN"

Moda i uroda

Bartek Jędrzejak w nowej, zaskakującej fryzurze! Zmienia image?

Bartek zaprezentował obserwatorom swojego profilu zaskakujące zdjęcie w nowej fryzurze, które w szybkim tempie wywołało poruszenie w komentarzach. Musicie zobaczyć, jak prezentuje się dziennikarz w tak niecodziennym wydaniu! Bartek Jędrzejak w nowej, zaskakującej fryzurze!

Życie zawodowe

Bartek Jędrzejak to polski dziennikarz, który przyszedł na świat w 1977 roku, co oznacza, że w 2021 roku skończy 44 lata. Bartka kojarzyć mogą zapewne wszyscy widzowie programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”, gdzie pełni rolę prezentera pogody. Warto również wspomnieć, że Bartek wraz z Agnieszką Woźniak-Starak prowadził pierwszą edycję wznowionego po latach programu reality-show „Big Brother”. Udane występy w jednej i drugiej produkcji sprawiły, że obecnie jest uznawany za jednego z najsympatyczniejszych dziennikarzy w naszym kraju.

Bartka znajdziecie na Instagramie pod nazwą @bartekjedrzejak_official. Choć mężczyzna dzieli się z internautami dużą ilością zdjęć, bardzo chroni swojej prywatności. Na jego profilu, który obserwuje obecnie ponad 60 tysięcy osób, Bartek pokazuje fotografie zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Obserwatorzy jego profilu są świadkami licznych zdjęć z planów zdjęciowych, ujęć wykonanych podczas nagrywania różnych programów oraz wielu podróży Bartka, bo jak wiadomo, jest to jego ogromna pasja.

Nowa fryzura Bartka Jędrzejaka

Na jednym z najnowszych zdjęć Bartek zaprezentował swoją nową fryzurę. Włosy dziennikarza stanęły przysłowiowego dęba i zapewne nie jest ona wymarzoną fryzurą mężczyzny. Nowa, zabawna fotografia i image zostały bardzo ciepło przyjęte przez internautów, którzy nie szczędzą miłych słów w kierunku dziennikarza. To tylko nieliczne z nich:

„O matko Bartus,ja wiem ze pogoda nie jest dzis sprzyjajaca spacerom ,wietrzna i w ogole ale az TAK ?😁”

„To przez ten wiatr💨😊”

„Świetna fryzura😂😂”

„Znajdź różnicę między tym a poprzednim zdjęciem.😂 Na obu fryzura pierwsza klasa.👍👏 Pan to potrafi nawet w pochmurny dzień wywołać uśmiech na twarzy. 😊 Uwielbiam Bartku ten Twój dystans bycia sobą. Jesteś pozytywnie zakręcony człowiek. Buziak i miłej niedzieli życzę.☀💛😘”

A Wam, jak podoba się Bartek Jędrzejak w tej niecodziennej fryzurze?

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry