Bartek Jędrzejak: [wiek, pogoda, żona, Big Brother, Instagram]

11 maja 2020
Przez: : KS

Bartek Jędrzejak nie bez powodu przez wiele osób jest nazywany najbardziej pogodnym mężczyzną w Polsce. Wszystko wzięło się od zawodu, jaki wykonuje. Cieszy się naprawdę dużą sympatią telewidzów. W związku z tym, często szukają oni informacji na temat swojego ulubieńca. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Bartek Jędrzejak: wiek

Dziennikarz urodził się w 1977 roku. W jednym z wywiadów wyznał, że pochodzi z Zielonej Góry i do tej pory ma do tego miasta duży sentyment. Oprócz tego, emocjonalnie związany jest z Poznaniem, gdzie studiował. Nie ukrywa, że od najmłodszych lat dużą część jego życia zajmują podróże po świecie, co z resztą przynosi mu dużo frajdy.

Zobacz także: Jak zmienił się Jędrzejak na przestrzeni lat?

Bartek Jędrzejak: pogoda

Mężczyzna od jakiegoś już czasu współpracuje ze stacją TVN, gdzie prowadzi prognozę pogody w popularnym programie śniadaniowym. Z kamerą Dzień dobry TVN również może realizować swoją pasję i zwiedzać urokliwe miejsca w Polsce. Co ciekawe, pojawiały się obawy, czy telewidzom spodoba się prezentowanie pogody w otoczeniu natury, jednakże okazały się one zupełnie bezpodstawne.

Bartek Jędrzejak
Bartek Jędrzejak w Dzień Dobry TVN.

Bartek Jędrzejak: Big Brother

Kiedy bijący niegdyś rekordy program Big Brother powrócił na antenę, jednym z dziennikarzy przy nim pracującym był właśnie Jędrzejak. W parze z Agnieszką Woźniak-Starak prowadził nominacje i odcinki na żywo, gdzie jeden z uczestników opuszczał program. Jednak w drugiej edycji, jego miejsce zajął Filip Chajzer.

Bartek Jędrzejak: żona

Mimo wszystko, uwielbiany prezenter pogody dba o swoje życie prywatne. Niechętnie zdradza publicznie szczegóły dotyczące najbliższych mu osób. Nawet zdjęcia, które zamieszcza na swoich mediach społecznościowych, najczęściej pozostawia bez konkretnego komentarza.

Bartek Jędrzejak: depresja

Jakiś czas temu prezenter telewizyjny opowiedział publicznie z problemami zdrowotnymi, z jakimi się zmagał. Mianowicie, cierpiał na depresję i nerwicę lękową. Z trudnego stanu udało mu się wyjść dzięki pomocy specjalistów i jak podkreślił nielicznych bliskich mu osób. Oprócz tego, w powrocie do zdrowia pomogła mu również aktywność zawodowa.

Bartek Jędrzejak: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwa @bartekjedrzejak_official. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 70 tysięcy użytkowników. Wśród zdjęć znajdziemy te pochodzące z projektów, które realizuje, a także z czasu wolnego od pracy.

Źródło: Wikipedia / Instagram Bartka Andrzejaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej