Połącz się z nami

Bartek o rozstaniu z Dominiką! Zdecydował się na szczere wyznanie!

Z życia gwiazd

Bartek o rozstaniu z Dominiką! Zdecydował się na szczere wyznanie!

Bartek również postanowił zabrać głos w sprawie swojego związku z programu „Hotel Paradise” i zdradził fanom, jak wyglądała relacja z Dominiką poza murami balijskiego hotelu. Musicie to zobaczyć! Bartek o rozstaniu z Dominiką!

Choć wielki finał programu „Hotel Paradise” już za nami nadal nie do końca opadły emocje z nim związane. Drugi sezon reality-show wygrali Artur i Ata, zdobywając kwotę 100 tysięcy złotych do podziału.

Tuż po finale wielu uczestników postanowiło zabrać głos w sprawie swojego związku, który powstał na rajskim Bali. Jak wiadomo, program nagrywany był kilka miesięcy temu, a uczestnicy aż do finałowego odcinka, nie mogli zdradzić, czy nadał spotykają się ze swoim partnerem poznanym w hotelu. Jak grzyby po deszczu w sieci zaczęły pojawiać się wyznania par.

Wiele osób zastanawia się pewnie jak zakończyła się relacja Bartka i Dominiki. Przypominamy – w pierwszych odcinkach Bartek i Dominika wyjątkowo przypadli sobie do gustu. Ich relacja zaczęła się psuć, kiedy w programie pojawił się Artur, który szybko zawrócił w głowie Dominice. Bartek ich decyzją musiał wymeldować się z hotelu, ale powrócił tuż przed ścisłym finałem. Wtedy Artur i Dominika nie byli już parą. Na nowo złączyli się, a po zakończeniu swojej przygody w „Hotelu Paradise” zapewniali, że utrzymają relację poza programem.

Wiele osób zastanawiało się, czy ich relacja przetrwała. W jednym z dodanych komentarzy Dominika wyraźnie zasugerowała, że nie spotyka się już z Bartkiem(TUTAJ), a następnie zdecydowała się w gorzkich słowach podsumować tę znajomość – o tym natomiast TUTAJ!

Bartek o rozstaniu z Dominiką! Zdecydował się na szczere wyznanie!

Dziś głos zabrał mężczyzna. Bartek w szczerych słowach poinformował swoich fanów, że jego miłosna przygoda z Dominiką dobiegła końca tuż po zakończonym show:

„Witajcie Kochani! Jak już wiecie, nie jestem z Dominiką…
Niestety, zanim zdążyłem Wam o tym napisać, te informacje zdążyły juz wypłynąć od innych….
Ponieważ otrzymuje wiele wiadomości z pytaniami, co tak naprawdę się stało, postanowiłem Wam wyjaśnić całą tę sytuację. Zacznę od tego, że wszystko co było pomiędzy mną a Dominiką zakończyło się od razu po zakończeniu programu.”

Bartek o rozstaniu z Dominiką!

Bartek dodał, że Dominika już po opuszczeniu hotelu nie chciała z nim przebywać. Doszło między nimi do sprzeczki, która całkowicie przekreśliła ich związek:

„Dominika jeszcze na Bali, po naszym odejściu z Hotelu Paradise, nie chciała ze mną przebywać. Nie miała dla mnie czasu, twierdziła, że chce odpocząć. Doszło między nami do sprzeczki, po której zrozumiałem, że relacja która nas łączyła podczas programu już się zakończyła….”

Tuż po powrocie do Polski Bartek i Dominika wyjaśnili sobie wszystko. Bartek nie zamierza oczerniać Dominiki ani jej decyzji. Dziś każdy z nich układa sobie życie na nowo:

„Niczego nie udawałem w programie i zależało mi na rozwijaniu tej relacji również po jego zakończeniu, ale nic na siłę. Przecież obydwie strony musiałyby chcieć…
Po powrocie do Polski wyjaśniliśmy sobie wszystko. Podczas trwania programu staraliśmy się działać razem i wspierać się po koleżeńsku, ale niestety to się obróciło przeciwko mnie.
Nie chcę nikogo oczerniać, nie chcę żadnych kłótni i przepychanek w mediach społecznościowych (napisałem tylko prawdę).
Program się zakończył, mam teraz swoje życie, z którego jestem zadowolony i jestem szczęśliwy 😁😁😁😘

Podczas oglądania programu emocje powracały i czasem nerwy brały górę, ale życzę Dominice jak najlepiej i nie mam do niej żadnych pretensji. Kontaktu przecież nie musimy utrzymywać.
Minęło już dużo czasu, każde z nas poszło w swoją stronę i powinno się teraz zająć swoim życiem, a nie rozstrząsać dawne czasy😉😁

Pamiętajcie, nie warto nikogo zbyt pochopnie osądzać😉😉

P.S. Nie potrzebuje żadnych adwokatów. Wydaje mi się, że inni uczestnicy mają prawo do swojej opinii i mogą mówić co chcą.”

Spodziewaliście się takiego zakończenia ich rajskiej przygody?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry