Połącz się z nami

Bartosz Andrzejczak: [wiek, Mister Polski, 40 kontra 20, Instagram]

Bartosz Andrzejczak zdobył tytuł II wicemistera Polski.

Opisy gwiazd

Bartosz Andrzejczak: [wiek, Mister Polski, 40 kontra 20, Instagram]

Już 28 czerwca startuje nowe randkowe reality-show, jakiego w Polsce jeszcze nie było. 14 pięknych uczestniczek będzie walczyło o względy dwóch singli. Jednym z nich jest Bartosz Andrzejczak. Jeżeli jesteście ciekawi więcej informacji na temat przystojniaka z programu 40 kontra 20, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Bartosz Andrzejczak: wiek

Uczestnik programu, który jest tzw. juniorem ma 24 lata i na co dzień mieszka w Berlinie. Swojego czasu studiował biotechnologię, jednak postanowił iść całkowicie inną drogą i zrezygnował z dalszej nauki. Pracuje jako model oraz jest trenerem tenisa. Co więcej, Bartosza mogli również zobaczyć na swoich ekranach nasi zachodni sąsiedzi ponieważ wcielił się w jedną z głównych ról w niemieckiej telenoweli. To właśnie z aktorstwem wiąże swoją przyszłość dlatego też aktualnie studiuje na kierunku aktorskim.

Bartek na co dzień mieszka w Berlinie.

Bartosz Andrzejczak: Mister Polski 2019

Bartosz w 2019 roku brał udział w konkursie Mister Polski. To właśnie tam konkurował z wieloma przystojnymi mężczyznami i koniec końców zdobył tytuł II wicemistera. Oprócz modelingu i aktorstwa ma wiele pasji. Kocha podróże, a najbardziej te spontaniczne. Jest mężczyzną o dużym poczuciu humoru i ogromnym dystansie. Dlaczego zgłosił się do randkowego reality-show?

Bartosz Andrzejczak zdobył tytuł II wicemistera Polski.

Bartosz Andrzejczak: 40 kontra 20

Do programu 24-latek zgłosił się, aby przeżyć miłość życia. Jest to idealna produkcja dla niego ponieważ jak twierdzi, wiek partnerki nie ma dla niego większego znaczenia. Dodajmy, że to właśnie w tym programie będą łamane stereotypy odnośnie tego, że kiedy w grę wchodzi miłość to nie liczy się metryka. Bartek w show TVN będzie walczył o względy kobiet z Robertem Kochankiem. Już w poniedziałek 28 czerwca przekonamy się, czy panowie będą ze sobą rywalizować i czy mają podobne gusta. Nie mamy wątpliwości, że Bartosz może rozkochać w sobie niejedną kobietę. Jak przyznał w wywiadzie dla DDTVN, nigdy nie przypuszczał, że zgodzi się na udział w tego typu produkcji:

„Byłem namawiany, bo kiedyś powiedziałem sobie, że nigdy w życiu nie wezmę udziału w takim programie. Mieszkam w Niemczech, u nas te programy trochę inaczej wyglądają. […] Bardzo się bałem, że ludzie, którzy tam przyjdą, nie będą zbyt inteligentni. Na samym początku powiedziałem, że jeśli tak się zdarzy, to będę „cisnął” po tych ludziach, ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo nie było ani jednej osoby, która była głupiutka”– powiedział w rozmowie z DDTVN.

Bartosz Andrzejczak: Instagram

Bartka na Instagramie znajdziecie pod nazwą #bartek_40kontra20. Jego profil jak na razie obserwuje niemal 30 tysięcy internautów, jednak nie mamy wątpliwości, że ta liczba po emisji pierwszego odcinka poszybuje w górę. Na profilu 24-latka znajdziecie wiele zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz życia prywatnego. Nie mamy wątpliwości, że serce niejednej kobiety zabije na jego widok szybciej.

Źródło: Instagram 40 kontra 20 / Bartosza Andrzejczaka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry