Bartosz Fabiński: [wiek, UFC, Ameryka Express, Instagram]

17 grudnia 2019
Przez: : KS

Bartosz Fabiński dzięki swojemu znajomemu Marcinowi Różalskiemu będzie mógł przeżyć niezapomnianą przygodę. Panowie stworzą duet w nowej edycji programu Ameryka Express. Już niedługo przekonamy się, jak wyglądała ich droga w programie, a tymczasem sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Bartosz Fabiński: wiek

Sportowiec urodził się 26 kwietnia 1986 roku. Pochodzi z Warszawy. Przez wiele lat ciężko trenował, aby wygrywać z kolejnymi przeciwnikami. W gronie zawodników dostał nie bez przyczyny pseudonim The Butcher, czyli Rzeźnik. Nie wzięło się to bez powodu, ponieważ bilans jego walk zdecydowanie wypada na jego korzyść.

Bartosz Fabiński: UFC

Fabiński jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Z przeciwnikami mierzy się w kategorii wagi półśredniej oraz średniej. Wiele lat był mistrzem Polski w Profesjonalnej Lidze MMA. Obecnie należy do amerykańskiej organizacji UFC. Do tej pory ma na swoim koncie aż 4 zwycięskie walki. Jedynie raz w 2018 roku Brazylijczyk okazał się od niego lepszy. Jego ostatnia zakontraktowana walka nie odbyła się ze względu na kontuzję, jakiej doznał na dwa tygodnie przed widowiskiem. Nie krył wtedy rozczarowania i goryczy, ponieważ przeszedł już niemalże cały cykl przygotowawczy i prawdopodobnie miał duże szanse na wygraną.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@bartoszfabinski)

Bartosz Fabiński: Ameryka Express

Program Ameryka Express wraca po krótkiej przerwie na antenę TVN. Jedną z ośmiu par, które staną do rywalizacji tworzy dwójka sportowców. Marcin Różalski zaproponował Fabińskiemu, żeby ten towarzyszył mu podczas przygotowanych dla uczestników zadań. Panowie oficjalnie poinformowali swoich fanów, że w trakcie nagrywania programu nie brakowało emocji. O tym, jak poradzili sobie w na nieznanych do tej pory terenach dowiemy się już pod koniec lutego 2020 roku! Niewątpliwie, była to jedna z największych przygód w ich życiu.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Fabiński: Instagram

Zawodnik mieszanych sztuk walki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bartoszfabinski. Jego aktywność śledzi ponad 5 tysięcy użytkowników. Zdjęcia, jakie tam zamieszcza pochodzą głównie z walk i treningów, ale nie brakuje również bardziej prywatnych fotografii.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz