Basia Kurdej- Szatan dostała pracę w Dzień Dobry TVN! Odmówiła?

24 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Aktorka jakiś czas temu zakończyła swoją współpracę z TVP. Jak się okazuje jakiś czas temu dostała propozycję od TVN poprowadzenia śniadaniówki! Czy Basia Kurdej- Szatan poprowadzi DDTVN? Gwiazda odniosła się do tych doniesień!

Basia Kurdej- Szatan o zwolnieniu w TVP

Barbara Kurdej- Szatan jakiś czas temu podpadła wielu zamieszczając wulgarny wpis, w którym odniosła się do sytuacji na granicy polsko- białoruskiej. Od tego czasu na aktorkę wylewa się sporo hejtu, a co niektórzy pracodawcy zakończyli współpracę z artystką.

Barbara Kurdej- Szatan na Instagramie
Barbara Kurdej- Szatan (Instagram)

Po aferze związanej z wpisem Basi, Jacek Kurski poinformował na Twitterze, że aktorka nie pojawi się więcej w serialu M jak Miłość, a ostatni odcinek z jej udziałem widzowie zobaczą 6 grudnia ubiegłego roku.

Ostatnio aktorka wzięła udział w podcaście Żurnalisty, gdzie odniosła się zwolnienia w TVP:

“Pan Kurski to już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie. On już dawno mnie wywalił tak naprawdę. Teraz mnie tak całkiem wyrzucił, bo po prostu wyrzucił mnie z serialu M jak miłość, który jest w tej telewizji od 20 lat, przeżył wiele rządów i to jest dziwne. To jest wkurzające, że ktoś, kto nie był od początku serialu i tak sobie decyduje za producenta. Nie dałam się sterować, więc mnie zwolnili.”

Zobacz także: Nominacja Kurdej- Szatan do Telekamery 2022!

Aktorka już od prawie dwóch lat nie prowadziła programów w TVP, gdyż po tym jak otwarcie wspierała środowiska LGBT, stacja Kurskiego podziękowała Basi za współpracę. Jak się okazało Kurdej- Szatan dostała wówczas sporo propozycji od konkurencyjnych stacji:

“Wtedy jak przestałam prowadzić programy w TVP, to od razu dostałam propozycję prowadzenia sylwestra w Polsacie i od razu byłam w „Tańcu z gwiazdami”, dostałam też propozycję prowadzenia sylwestra w TVN. Z TVN mam tak, że od dłuższego czasu są takie podchody z jednej i z drugiej strony, ale jeszcze się nie do końca ziściło. Aczkolwiek w jednej stacji wzięłam udział w jednym projekcie, w programie, który prowadziłam, ale emisja tego będzie dopiero za parę miesięcy, także nie mogę więcej zdradzać.”

Kurdej- Szatan poprowadzi DDTVN?

Co więcej, aktorka zdradziła, że stacja TVN zaproponowała jej poprowadzenia Dzień Dobry TVN. Kurdej- Szatan mogła zostać prowadzącą porannego pasma w TVN, jednak ostatecznie jednak nie przyjęła oferty:

“W TVN miałam też inną propozycję, prowadzenia Dzień Dobry TVN. Po tym jak prowadziłam różne programy w TVP, bardzo mocno ludzie mnie kojarzyli jako prowadzącą. Bardzo to kocham. Uwielbiam prowadzenie. Ale jednak skończyłam studia aktorskie i najbardziej spełniam się tak wewnętrznie, artystycznie, kiedy jestem na scenie, kiedy gram. Bałam się, że już by za daleko przesunęła się granica między artystką a prowadzącą. A ja jednak się czuję i chcę być artystką.”

Żałujecie, że Basia nie poprowadzi Dzień Dobry TVN?

Źródło: podcast Żurnalisty, Instagram Basi Kurdej- Szatan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej