Połącz się z nami

Basia Kurdej- Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”! Wspomina też o zwolnieniu z TVP!

Z życia gwiazd

Basia Kurdej- Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”! Wspomina też o zwolnieniu z TVP!

Barbara Kurdej- Szatan zdradziła jak przygotowuje się do nowego wyzwania. Na jej taneczne wygibasy czekają wszyscy fani „Tańca w Gwiazdami”. Aktorka wspomniała również o zwolnieniu z Telewizji Publicznej!

Już niebawem rusza kolejna edycja największego tanecznego show w Polsce „Taniec z Gwiazdami”. Jedną z najbardziej obiecujących uczestniczek tej edycji jest Basia Kurdej- Szatan. Jak sama wspomniała w jednym z wywiadów, aktorka uwielbia tańczyć i jest podekscytowana udziałem w programie:

Kocham tańczyć! Zawsze chciałam wziąć udział w programie tanecznym. Jednak nie ma ku temu jakiegoś niesamowitego przygotowania.”

Zdradziła również, czy będzie rywalizowała ze swoim mężem, który również został uczestnikiem 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”:

Nie mam pojęcia, ale to jest najmniej ważne, kto będzie lepszy. Rafał wystąpił w wielu musicalach i świetnie się rusza. Myślę, że będziemy się bawić tą rywalizacją. Już nie mogę się doczekać i cieszę się, że wszystko w końcu tak dobrze się ułożyło.”

Bez wątpienia udział w tanecznym show Basi będzie odskocznią od ostatnich wydarzeń. Od kilku tygodni media rozpisują się na temat zwolnienia Kurdej- Szatan z TVP. To wielkie zaskoczenia dla fanów aktorki. Do tej pory była gospodynią większości programów rozrywkowych w stacji, teraz całkowicie została odsunięta od prowadzenia wszystkich muzycznych show.

Domniemanym powodem takiej decyzji władz stacji są poglądy polityczne Basi. Jak wiadomo władze produkcji mają konserwatywne podejście do wielu kwestii społecznych. Kurdej- Szatan natomiast nie raz wypowiadała się w kwestii obrony praw kobiety , czy wspierała środowiska LGBT. W ostatnim wywiadzie aktorka wyznała, że nie żałuje tego, że wyraziła swoje zdanie w kwestiach społecznych i politycznych:

Nie żałuje. Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet, czy środowisk LGBT. To przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi to geje, czy lesbijki.”

Na szczęście Basia nie przejęła się zbytnio zwolnieniem z dotychczasowej pracy. Teraz przed nią zupełnie nowe wyzwanie. Trzymamy zatem kciuki i już nie możemy doczekać się jej występów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry