Basia Kurdej- Szatan wyrzucona z “M jak Miłość’! Kurski zamieścił wpis, a aktorka wydała oświadczenie.

10 listopada 2021
Przez: : M.S.

Po kontrowersyjnym wpisie na Instagramie aktorki, Jacek Kurski poinformował o zwolnieniu aktorki z produkcji TVP. Basia Kurdej- Szatan została wyrzucona z M jak Miłość! Wiem, kiedy obejrzymy ostatni odcinek z jej udziałem!

Basia Kurdej- Szatan odchodzi z M jak Miłość!

Niewątpliwie ostatnia sytuacja, jaka miała miejsce na Instagramie aktorki, nie wpłynęła pozytywnie na jej karierę. Przypomnijmy, że Basia zamieściła kontrowersyjny wpis, w którym gwiazda obraziła Straż Graniczną. Chociaż jej post szybko został usunięty, konsekwencje jego opublikowania są poważne.

Kurdej- Szatan przeprosiła za niestosowane wyrazy zawarte we wpisie, jednak stacja TVP zdecydowała się zamieścić w niedzielnym wydaniu Wiadomości reportaż o aktorce, przytaczając jej słowa na wizji. Co więcej, autor reportażu poinformował, że sprawą Basi zajmie się prokuratura.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje produkcji serialu M jak Miłość, w którym Kurdej-Szatan gra od długiego czasu. Zgodnie z informacją zawartą na Twitterze Jacka Kurskiego, aktorka nie zagra już więcej w ulubionym serialu widzów. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że odcinki z udziałem Basi emitowane będą do 6 grudnia biegłego roku:

“B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.”

Niestety dla fanów serialu i wątku Chodakowskiej to z całą pewnością bardzo smutna wiadomość. Jesteśmy ciekawi, jak produkcja zakończy losy Joasi i jej rodziny.

Oświadczenie aktorki

Niestety, aktorka musi aktualnie zmierzyć z się z konsekwencjami swojego czynu. W związku z powyższym, Kurdej- Szatan wydała na swoim profilu o oświadczenie, w którym wytłumaczyła, że obraza służ mundurowych dotyczyła tylko konkretnej sytuacji zamieszczonej na filmiku. Zaznaczyła, że bardzo szanuje pracę Straży Granicznej:

“Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach.”

Myślicie, że te słowa pomogą jej uratować swój wizerunek?

Źródło: Twitter Jacka Kurskiego, Instagram Basi Kurdej- Szatan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej