Połącz się z nami

Basia Kurdej-Szatan została sama! Jej post zaniepokoił fanów!

Kurdej-Szatan

Z życia gwiazd

Basia Kurdej-Szatan została sama! Jej post zaniepokoił fanów!

Nie od dziś wiadomo, że Basia i Rafał są bardzo zgranym i szczęśliwym małżeństwem. W jednym z najnowszych wpisów na swoim Instagramie aktorka opublikowała romantyczną fotografię z mężem. Jej opis sprawił, że fani małżeństwa zaczęli się mocno niepokoić. Zobaczcie o czym mowa! Basia Kurdej-Szatan została sama!

Basia Kurdej-Szatan to polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Prywatnie żona Rafała Szatana, którego poślubiła 10 lat temu. Owocem miłości Basi i Rafała jest córka Hania, która przyszła na świat w 2012 roku. Niedawno małżeństwo powitało na świecie swojego synka – Henryka.

Początkowo Basia ukrywała wieść o ciąży przed mediami. Po oficjalnym ogłoszeniu, że wraz z mężem oczekują przyjście na świat swojej pociechy Basia i Rafał nadrabiali dodawanie ciążowych fotek aktorki, na których eksponowała coraz większy brzuszek.

Pomimo tego, że syn małżeństwa ma dopiero około czterech miesięcy, dumni rodzice postanowili ostatnio udać się całym składem na wypoczynek w egzotyczne miejsce. Wybrali przepiękny i bardzo popularny w ostatnim czasie Zanizbar, a zdjęciami dzielili się chętnie na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobaczcie również: Kurdej-Szatan zadziwia sylwetką po porodzie! Spójrzcie na zdjęcia w dwuczęściowym stroju kąpielowym!

Basia Kurdej-Szatan została sama!

Po urlopie małżeństwo wróciło do codzienności i zawodowych spraw. Na profilu Basi pojawiła się natomiast romantyczna fotografia z mężem i podpis, w którym przyznała, że tęskni za Rafałem:

„Tęsknię.. ❤️ @rafal.szatan_this_is_me”

Pod powyższym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy zaniepokojonych internautów.

Dla wszystkich fanów małżeństwa mamy dobre informacje. Rafał przebywa obecnie poza domem ze względu na obowiązki zawodowe. Prawdopodobnie rozpoczął już pierwsze próby do spektakli, z czego wynika jego nieobecność przy Basi i dzieciach.

Jak podoba się Wam romantyczne zdjęcie Basi i Rafała?

To również może Was zainteresować: Joanna Koroniewska zazdrosna o Basię Kurdej-Szatan?! Jej post nie pozostawia złudzeń!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry