Basia Pędlowska: [wiek, czym się zajmuje?, Hotel Paradise, Instagram]

4 lutego 2021
Przez: : KS

Basia Pędlowska to pierwsza z oficjalnie ujawnionych uczestniczek, które wezmą udział w najnowszej trzeciej edycji programu ,,Hotel Paradise’’. Telewidzowie już nie mogą doczekać się kolejnej serii ulubionej produkcji TVN, a stacja zapowiada, że tym razem w rajskim hotelu będą miały miejsce jeszcze bardziej interesujące relacje między uczestnikami. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jednej z nich, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Basia Pędlowska: wiek

Z oficjalnej strony internetowej programu możemy dowiedzieć się, że atrakcyjna blondynka ma 26 lat. Na jej temat wiadomo również, że pochodzi z Gdańska. Basia sama o sobie mówi, że jest kobietą niezależną, zorganizowaną i pracowitą, jednakże, z drugiej strony cechuje ją także empatia i dobroć w stosunku do innych ludzi. Darzy się wielkim szacunkiem i tego też wymaga od innych. Cechą, której najbardziej nie lubi u innych osób jest kłamstwo.

Basia Pędlowska: czym się zajmuje?

Basia na co dzień pracuje jako kelnerka w jednej z gdańskich restauracji. Obowiązki zawodowe musi dzielić ze szkoła weekendową, gdzie uczy się wizażu. Okazuje się, że w przeszłości miała poważne problemy ze zdrowiem. Mianowicie, podczas wypadku doszło u niej do złamania kręgosłupa. W wolnych chwilach lubi relaksować się na siłowni oraz strzelnicy. Pasjonują ją języki obce, w szczególności włoski i hiszpański.

Basia Pędlowska: Hotel Paradise

Uczestniczka trzeciej edycji programu ,,Hotel Paradise’’ ostatni raz w związku była około rok temu. Otwarcie przyznaje, że jej partner musi koncentrować się na niej w 100%. Marzy, aby poznać wysokiego bruneta z zielonymi oczami, dla którego stanie się całym światem. Ważne, również aby miał dobre poczucie humoru oraz nie bał się ciężkiej pracy. Być może pozna go właśnie w rajskim hotelu na oczach telewidzów. Premiera nowego sezonu będzie miała miejsce już 22 lutego 2021 roku!

Basia Pędlowska: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @basia.pedlowska. Możemy być pewni, że liczba jej obserwatorów będzie wzrastać w mgnieniu oka!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej