Połącz się z nami

Basia z „Hotel Paradise” szczerze o relacji z Krystianem – jaką widzi dla nich przyszłość?

Basia i Krystian

Z życia gwiazd

Basia z „Hotel Paradise” szczerze o relacji z Krystianem – jaką widzi dla nich przyszłość?

Basia z Hotel Paradise zdradziła szczegóły i swoje nadzieje związane z relacją z Krystianem. Czy ich związek przetrwa? Jakie mają plany na przyszłość? Poznajcie szczegóły!

Hitowa produkcja TVN

Hotel Paradise niezmiennie od 3. edycji cieszy się ogromną popularnością, a widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników. Najnowszy sezon, podobnie jak wcześniejsze, gwarantuje wiele emocji i zwrotów akcji. Nie brakuje intryg oraz prawdziwych emocji i uczuć. Miłosne perypetie, podstępy jak i chęć wygranej to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która niewątpliwie przekłada się na sukces produkcji.

Zobacz także: Namiętne igraszki Basi i Krystiana

Basia i Krystian

Nie da się ukryć, że Basia i Krystian niemalże na samym początku programu wpadli sobie w oko. Początkowo 26-latka związała się z Dawidem, jednak szybko doszła do wniosku, że to nie jest „to”. Podczas najbliższego rajskiego rozdania doszło do przeparowania, a zauroczeni wciąż mogli cieszyć się sobą. Szczęście ich nie trwało jednak długo, ponieważ nowa uczestniczka – Patrycja, wybrała dla siebie właśnie Krystiana. Mimo nieprzewidzianych zwrotów akcji ich relacja nie ucierpiała, a wręcz przeciwnie – stale się rozwijała.

Zobacz także: Niezwykle wzruszające pożegnanie Basi

Plany na przyszłość

Zapewne wielu widzów programu zastanawia się, czy związek Basi i Krystiana przetrwa. Okazuje się, że 26-latka udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła nieco więcej szczegółów, planów oraz nadziei związanych z Krystianem.

„Bardzo żałuję tego, że nie mieliśmy tak naprawdę więcej możliwości spędzania czasu razem” – rozpoczęła Basia.

W dalszej części rozmowy dziennikarka zapytała uczestniczkę Hotelu Paradise 3, czy liczy na większą ilość czasu spędzaną z Krystianem.

„Liczę na to, że po powrocie do Polski jak najbardziej będziemy utrzymywać kontakt. Ta relacja jakoś tam się rozwinie no i tutaj tak naprawdę zweryfikuje wszystko czas, bo hotel to jest hotel, jakaś taka symulacja tak naprawdę życia, gdzieś psychologiczna gra to jest totalnie i tak naprawdę okaże się w życiu codziennym czy potrafimy ze sobą funkcjonować i rozmawiać. No ja mam nadzieję, że tak” – wyznała w rozmowie z dziennikarką TVN7.

Cały wywiad z Basią możecie obejrzeć TUTAJ.

Myślicie, że relacja Basi i Krystiana przetrwa?

źródło: YouTube, Instagram Hotelparadise.tvn7, tvn7

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry