Połącz się z nami

Beata Pawlikowska: [wiek, życiorys, dzieci, książki, partner]

Opisy gwiazd

Beata Pawlikowska: [wiek, życiorys, dzieci, książki, partner]

Beata Pawlikowska to podróżniczka, dziennikarka i pisarka. Bezsprzecznie w swoim życiu nie może narzekać na nudę. Praktycznie od zawsze dzieje się w nim bardzo dużo. Sprawdźmy razem, co wiadomo na jej temat!

Beata Pawlikowska: wiek

Polska podróżniczka urodziła się 11 czerwca 1965 roku. A więc w tym roku skończyła 54 lata. Jej rodzinnym miastem jest Koszalin. To tam stawiała pierwsze kroki jako dziennikarka i prowadziła audycje w Radiu Koszalin.

Beata Pawlikowska: życiorys

Studiowała anglistykę i hungarystykę, ale nigdy nie dokończyła żadnego z tych kierunków. W młodości wyjechała do Londynu, gdzie prowadziła program dla Radia Polskiego. Po powrocie do kraju pracowała w telewizji. Jednakże najwięcej swojego życia zawodowego poświęciła właśnie programom i audycjom radiowym. Łączyła je oczywiście ze swoją największą pasją, którą są podróże.

Beata Pawlikowska: książki

Swoje książki opiera najczęściej na własnych przeżyciach i doświadczeniach z podróży. Co więcej dołącza do nich własnoręcznie zrobione materiały zdjęciowe, a także rysunki. Ich nazwy prawie zawsze są dwuczłonowe i składają się ze słowa Blondynka oraz nazwy kraju, który opisuje. Na swoim koncie ma również felietony i reportaże.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Beata Pawlikowska: mąż, dzieci

Kobieta w 1994 roku wyszła za mąż za dziennikarza i podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. Jednakże okazało się, że małżeństwo nie było zarejestrowane przez kierownika urzędu cywilnego. Już 10 lat później poinformowali swoich fanów o rozstaniu. Aktualnie jest związana z prawnikiem ze Stanów Zjednoczonych, który specjalnie dla niej przeprowadził się do Polski. Z żadnym z partnerów dziennikarka nie ma dzieci.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Beata Pawlikowska: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziecie pod nazwa użytkownika @beata.pawlikowska. Jej aktywność śledzi ponad 87 tysięcy internautów. Oprócz tego prowadzi własny kanał na Youtube, gdzie dodaje filmy zarówno o podróżach, jak i o życiu. Co więcej ma bloga (beatapawlikowska.com).

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry