Beata Tadla rozstała się z partnerem – mężczyzna wydał oświadczenie!

9 czerwca 2020
Przez: : MC

Beata Tadla rozstała się z partnerem! Para przez dłuższy czas ukrywała swój związek. Dopiero w październiku w mediach pojawiło się ich pierwsze, wspólne zdjęcie. Mężczyzna wydał na swoim Instagramie oświadczenie w sprawie!

Beata Tadla jest dziennikarką radiową oraz prezenterką telewizyjną. Od 2005 roku pracowała dla TVN24, gdzie prowadziła takie programy jak: Magazyn 24 godzinyFakty po Faktach i Fakty po południu. Następnie występowała w TVP1 i TVP Info prowadząc program Dziś wieczorem. Współprowadziła również serwis Nowa TV – 24 godziny, Superstację Bez ograniczeń. Ponadto pracuje ze studentami i jest wykładowcą w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Co ciekawe razem z Janem Klimentem wygrała 8. edycję Tańca z gwiazdami.

Warto wspomnieć, że pod koniec kwietnia dziennikarka padła ofiarą szantażystów, którzy ukradli jej kontro na Instagramie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Beata Tadla rozstała się z partnerem!

Dziennikarka wyszła za mąż dwukrotnie. Pierwszy ślub wzięła mając zaledwie 20 lat! Poślubiła wówczas sierżanta Wojska Polskiego. W 2001 roku ponownie wyszła za mąż, tym razem za dziennikarza Radosława Kietlińskiego. Rozwiedli się po 13 latach, a owocem ich związku jest syn Jan. Do 20018 roku była w nieformalnym związku z Jarosławem Kretem, natomiast później partnerem Beaty był tajemniczy Rafał. Para przez długi czas ukrywała swój związek. Ich pierwsze wspólne zdjęcia trafiły do sieci w październiku, a kilka miesięcy później zaczęli zamieszczać je regularnie.

View this post on Instagram

A post shared by Beata Tadla (@beatatadla)

Okazuje się, że Beata Tadla jest już wolna! Jej były już partner Rafał napisał na swoim Instagramie:

“Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje.”

Beata jak do tej pory nie skomentowała rozstania. Warto jednak zauważyć, że syn dziennikarki właśnie zdaje maturę, co zapewne jest teraz kluczową sprawą w jej życiu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej