Połącz się z nami

Będzie 11 edycja „Voice of Poland”? Jest decyzja produkcji!

11 edycja voice of poland

News

Będzie 11 edycja „Voice of Poland”? Jest decyzja produkcji!

Z pewnością program muzyczny „Voice of Poland” cieszy się ogromną popularnością. Mimo, że jubileuszowa 10 edycja jeszcze trwa to widzowie już zastanawiają się, czy powstanie kolejna. Będzie 11 edycja „Voice of Poland”? Jak się okazało produkcja już podjęła decyzję! Co na to fani programu?

W jesiennej ramówce TVP 2 nie mogło zabraknąć jednego z najbardziej ulubionych programów muzycznych „Voice of Poland”. Bez wątpienia talent show cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników tego typu programów. Dzięki temu formatowi na polskiej scenie muzycznej zaistniało wiele talentów muzycznych. Program otworzył drzwi do sukcesu niejednemu uczestnikowi.

W tym sezonie na fotelach jury obok starych wyjadaczy: Michała Szpaka i chłopaków z Afromental, zasiadło dwóch nowicjuszy: Margaret i Kamil Bednarek. W 10 jubileuszowej edycji produkcja postawiła na młodych, co uważamy, że było świetnym pomysłem. Trenerzy świetnie się ze sobą dogadują, a nowi członkowie jury wnieśli do programu sporo świeżości i młodzieńczości.

Chociaż edycja nadal trwa i póki co widzowie są na etapie Bitew, to już co niektórzy fani zastanawiają się, czy powstanie kolejna edycja „Voice of Poland”. Wielu widzów nie wyobraża sobie sobotnich wieczorów bez muzycznych emocji jakich dostarcza program.

Będzie 11 edycja „Voice of Poland”?

Jak się okazuje władze stacji już podjęły decyzję odnośnie kolejnego sezonu „Voice of Poland”. Wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona będzie miała miejsce za rok. 11 edycja „Voice of Poland” ukaże się podczas jesiennej ramówki w 2020 roku. Nie wiadomo czy skład jurorski zostanie zachowany, czy może pojawi się ktoś nowy, jednak jedno jest pewne widzowie znowu będą mogli cieszyć ucho wybitnymi wykonami uczestników.

Do tej pory jednak na widzów po dordze czekają jeszcze dwie inne wersje programu. Zaraz po zakończeniu 10 edycji „Voice of Poland” na antenie dwójki pojawi się „The Vocie of Senior”. Tym razem do rywalizacji staną seniorzy, którzy przygotują dla widzów muzyczna ucztę. Na fotelach jurorskich tym razem zobaczymy Andrzeja Piasecznego, Alicję Majewską. Urszulę Dudziak oraz Marka Piekarczyka. Program zaś poprowadzi Marta Manowska, znana dotychczas jako gospodyni „Rolnik Szuka Żony” oraz „Sanatorium Miłości”. Premiera pierwszego odcinka ma odbyć się 7 grudnia tego roku.

Na wiosnę natomiast ujrzymy wersje dziecięcą popularnego programu. Jako prowadząca zadebiutuje Ida Nowakowska, a na fotelach jurorskich niezmiennie zasiądą: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

Póki co zapraszamy na sobotnie odcinki „Voice of Poland” o 20:05!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry