Będzie 5. i 6. sezon reality-show „Hotel Paradise”? Już wszystko jasne…

9 października 2021
Przez: : M.J

Jak się okazuje, produkcja reality-show Hotel Paradise nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wszystko wskazuje na to, że po 4. sezonie widzowie doczekają się dwóch kolejnych. Czy również będą nagrywane na rajskim Zanzibarze? Przekonajcie się.

Hotel Paradise

Śmiało można powiedzieć, że Hotel Paradise podbił serca Polaków. Emitowany jest od 24 lutego 2020 roku na antenie TVN 7 oraz w platformie Player. Od pierwszego sezonu gospodynią programu jest zjawiskowa Klaudia El Dursi, której kariera rozwinęła się po udziale w Top Model.

Klaudia El Dursi w zjawiskowej sukience.
Klaudia El Dursi podczas finału Hotel Paradise 3.

Pierwsza edycja tak samo, jak druga nagrana została na Bali, a zwycięzcami kolejno zostali Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki oraz Beata Postek i Artur Sargsyan. Następnie z powodu pandemii koronawirusa produkcja postanowiła przenieść się nieco bliżej Europy. Trzeci oraz czwarty sezon nagrywano na Zanzibarze. Przez te wszystkie edycje widzowie poznali mnóstwo uczestników, którzy spragnieni wrażeń podjęli to wyzwanie.

Zobacz także: Ile kosztuje nocleg w Hotelu Paradise na Bali?

Nie da się ukryć, że udział w randkowym reality-show zapewnił wielu osobom rozgłos. Warto również zaznaczyć, że w tym programie tworzyły się naprawdę zgrane relacje, które przetrwały również po powrocie do Polski.

Jak się okazuje producenci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Jest to zapewne dobra wiadomość dla osób, które marzą o udziale w tym programie.

Kiedy 5. i 6. sezon Hotelu Paradise?

W jesiennej ramówce 2021 stacji TVN wyemitowano czwarty sezon randkowego reality-show. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, który jest dyrektorem programowym TVN potwierdził, że stacja ma w planach kolejne sezony. Jak się również okazuje, zostaną nagrane w nowej egzotycznej lokalizacji.

“Telewizyjna Siódemka w jesiennej ramówce pokaże czwarty sezon „Hotelu Paradise”. Został już nakręcony na Zanzibarze. Stacja planuje nakręcenie kolejnych dwóch sezonów produkcji. Do kolejnych sezonów poszukamy nowej egzotycznej lokalizacji ”– powiedział Bogdan Czaja.

Nowe miejsce na pewno będzie równie rajskie, jak dwie poprzednie lokalizacje. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na oficjalny komunikat.

Oglądacie Hotel Paradise?

Źródło: Wirtualnemedia.pl / Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej