Połącz się z nami

„Numer 32”. Film z Begoną Vargas postraszy w polskich kinach w Halloween!

Numer 32

Rozrywka

„Numer 32”. Film z Begoną Vargas postraszy w polskich kinach w Halloween!

Begona Vargas główną bohaterką filmu „Numer 32”, czyli hitu najbliższego Halloween. Mrożący krew w żyłach horror idealnie sprawdzi się na jesienne wieczory. Poznajcie szczegóły!

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Jak co roku amerykański zwyczaj wzbudza spore emocje w naszym kraju. Ostatni dzień października świętowany jest przez wiele osób, które ochoczo przebierają się i charakteryzują na straszne postacie. W tym roku pandemia koronawirusa mocno ograniczy świętowanie Halloween, a wiele imprez tematycznych nie będzie mogła się odbyć. Twórcy filmu „Numer 32” spieszą z pomocą i z pewnością zagwarantują pełen emocji i mrożący krew w żyłach wieczór.

Begona Vargas główną bohaterką hitu nadchodzącego Halloween!

„Numer 32” (Malasaña 32) to hiszpański horror, który nie bez powodu ma swoją premierę właśnie 31 października. Przedstawia historię rodziny, która przeprowadza się do nowego domu. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie mieszkają tam sami. Fabuła na pierwszy rzut oka wydaje się banalna, ale to właśnie w tym tkwi sekret hitu najbliższego Halloween. Niebywałe zwroty akcji, przerażające sceny i emocje od początku do samego końca to zaledwie namiastka tego, co gwarantują nam producenci najnowszego horroru. Warto podkreślić, że film powstał na podstawie autentycznych wydarzeń. Reżyserem produkcji jest Albert Pintó, natomiast scenariuszem zajął się Ramón Campos.

Główna rola należy do Begoni Vargas – uzdolnionej, hiszpańskiej aktorki. Vargas urodziła 18 grudnia 1999 roku w Madrycie. Mimo swojego młodego wieku, ma na swoim koncie role w wielu hiszpańskich seriach takich jak: „Pełne morze”, „Paquita Salas” czy „Boca Norte„.

Z racji tego, że film na świecie miał swoją premierę już wcześniej, w sieci znajdziemy sporo opinii na jego temat.

„Już od samego oglądania zwiastuna mam dreszcze na całym ciele. Hiszpańskie horrory to mocno klimatyczne filmy. Chętnie obejrzę, bo Malasana 32 też się super zapowiada

Hiszpańskie horrory zawsze trzymają poziom. Jeeeeest klimat i dreszcz na plecach” – piszą widzowie.

Zwiastun filmu możecie obejrzeć poniżej:

Planujecie spędzić Halloween oglądając film „Numer 32”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry