Połącz się z nami

Begona Vargas: [wiek, seriale, Numer 32, chłopak, Instgram]

Opisy gwiazd

Begona Vargas: [wiek, seriale, Numer 32, chłopak, Instgram]

Begona Vargas to młoda aktorka, o której robi się coraz głośniej nie tylko w jej rodzinnym kraju, ale także na całym świcie. Nie da się ukryć, że urzeka nie tylko grą, ale także niebanalną urodą. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej karierze i życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez B E G O Ñ A V A R G A S (@_beeegoo)

Begona Vargas: wiek

Jak już wspomnieliśmy Vargas jest piękną młodą kobietą, która ma szanse na naprawdę wielką karierę w branży filmowej. Po jej imieniu i nazwisku, łatwo domyślić się, że pochodzi z Hiszpanii. Wiadomo również, że jej rodzinnym miastem jest Madryt. Niewątpliwie, wiele osób zastanawia się, ile lat ma atrakcyjna hiszpanka. Otóż Begona urodziła się 18 grudnia 1999 roku. W związku z powyższym, ma dopiero 20 lat, co dla wielu może być dużym zaskoczeniem.

Begona Vargas: seriale

Dotychczas, największa rozpoznawalność młodej aktorce przyniósł serial zatytułowany ,,Pełne morze’’. Dziewczyna zagrała we wszystkich trzech sezonach hiszpańskiej produkcji. Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć przygody grupy ludzi podróżujących statkiem na platformie Netflix. Oprócz tego, na swoim koncie ma także występy w mniej znanych serialach powstałych w jej ojczyźnie.

Begona Vargas: ,,Numer 32’’

Już niebawem do kina zawita film ,,Numer 32’’, w którym Begonia wciela się w jedną z ról. Jego premiera nieprzypadkowo będzie miała miejsce w Halloween. Wszystko dlatego, że produkcja powstająca w Hiszpanii jest horrorem, a jak wiadomo, Hiszpanie jak mało kto potrafią nadać grozy filmom, które finalnie mrożą krew w żyłach.

Begona Vargas: chłopak

Jak udało nam się ustalić, serce Vargas jest już zajęte. Mianowicie, jej chłopakiem jest Oscar Casas. Okazuje się, że on również pracuje w branży filmowej, a co więcej jego bracie Mario i Christian również są aktorami. Nie da się ukryć, że razem tworzą naprawdę piękną parę.

Begona Vargas: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @_beeegoo. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 465 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry