Połącz się z nami

Bibi z „Hotel Paradise 3” w niezwykłej sukience za niecałe 90 złotych. Wiemy, gdzie ją kupicie!

Bogusia Brzezińska celebrytka znana z Hotel Paradise 3

Moda i uroda

Bibi z „Hotel Paradise 3” w niezwykłej sukience za niecałe 90 złotych. Wiemy, gdzie ją kupicie!

Bibi z Hotelu Paradise z dnia na dzień nie przestaje nas zaskakiwać. Celebrytka udowodniła nie raz, że doskonale zna się na modzie i jest na bieżąco w trendach, jakie panują w świecie mody. W swojej najnowszej stylówce postawiła na sukienkę od znanej nam wszystkim marki Pakuten. Musicie to zobaczyć!

Informacje na temat celebrytki

Bogusia Brzezińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek trzeciego sezonu programu Hotel Paradise. Program emitowany jest na stacji TVN7, a gospodynią jest niezawodna Klaudia El Dursi. W show udział bierze kilkoro singli, a do wygrania jest nie tylko spora suma pieniędzy, ale także miłość. Zasadą jest, aby pozostać w parze jak najdłużej i prowadzić pewnego rodzaju intrygi oraz zawierać sojusze. Już od 30 sierpnia na antenie naszych telewizorów będziemy mieli przyjemność oglądać kolejny sezon show!

Zobacz także: Bogusia Brzezińska w sukience marki Tresor

Bibi na Instagramie

Bogusia uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. Na bieżąco prowadzi profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @bibi.bogusia.brzezinska. Ilość followersów młodej celebrytki obecnie wynosi 285 tysięcy, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy. To właśnie tam możemy podziwiać zdjęcia z życia prywatnego Bibi, relacje zza kulis programu czy ważnych eventów oraz fotki stylizacji.

Sukienka Bogusi od Pakuten

W swojej wakacyjnej kreacji Bibi postawiła na prześliczną sukienkę od znanej nam marki Pakuten. Sukienka Monikaa wykonana została z wysokiej jakości tkanin w kolorze beżowym z efektowną złotą nitką. Ten model posiada mocno wycięty dekolt oraz ozdobne sznureczki po bokach, dzięki którym możemy regulować długość sukienki. Obecnie tę modową perełkę kupimy w promocyjnej cenie za 86 złotych! Musicie ją mieć w swojej szafie.

Bibi z Hotel Paradise 3 w letniej sukience
Bibi z Hotel Paradise 3 w sukience marki Pakuten

A Wam, jak podoba się najnowszy zakup Bibi od marki Pakuten?

Źródło: Instagram Bogusi Brzezińskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry