Połącz się z nami

„Big Brother 2” Kasia chce opuścić program!? Nie radzi sobie z odpadnięciem bliźniaczki!

Rozrywka

„Big Brother 2” Kasia chce opuścić program!? Nie radzi sobie z odpadnięciem bliźniaczki!

„Big Brother 2” rozkręcił się na dobre. Byliśmy już świadkami wielu wydarzeń i to nie zawsze tych szczęśliwych. Niemniej jednak, w tym tygodniu to jedna z bliźniaczek przechodzi kryzys i jak się okazało, spakowała już nawet swoją walizkę! Zobaczcie, dlaczego chce opuścić program!Big Brother 2″ Kasia chce opuścić program!?

W ubiegłą niedzielę, 6 października z domem Wielkiego Brata pożegnała się Gosia, która była nominowana wraz z Kamilem.

Gosia i Kasia to dwie siostry bliźniaczki, które nie dadzą sobie „w kaszę dmuchać”. Nie da się również nie zauważyć, że obydwie nie przepadały za Kamilem, który jest bardzo charakterystycznym uczestnikiem.

Po opuszczeniu programu przez jedną z sióstr Gosię Kasia najwyraźniej przechodzi kryzys, a na pewno nie ułatwia jej tego Kamil, więcej na temat Kamila przeczytacie TUTAJ!
Jej siostra opuściła program dzień po tym, jak świętowały swoje 35. urodziny. Jeszcze przed odpadnięciem z show, siostry snuły plany, że w razie wyjścia Gosi siostra pójdzie razem z nią. Jak już wiemy, tak się nie stało.

„Big Brother 2” Kasia chce opuścić program!?

Niestety jak możemy zauważyć w najnowszych odcinkach, Kasia nie radzi sobie z rozłąką, która najwyraźniej odbija się na jej zachowaniu. Kobieta cały czas myśli o zrezygnowaniu z „Big Brothera”. Jednak to ostatnie zadanie, w którym Łukasz został Małym Bratem, dało się Kasi bardzo we znaki.

Łukasz zarządził zakaz noszenia rajstop przez kobiety, co nie spodobało się bliźniaczce. Nie chciała wykonać zadania, tłumacząc się zapaleniem pęcherza.

Kiedy Wielki Brat zapytał, czy to jest powód do zrezygnowania z programu, odpowiedziała:

„Tak. Dla mnie tak, bo po prostu, ja i tak się już tu męczę od dłuższego czasu. To Gośka powinna tu być nie ja”.

Szalę goryczy przelał również fakt, że nie mogła doprosić się o tabletki antykoncepcyjne. Mieszkańcy w domu również zauważyli, że Kasia ma słabsze chwile…

View this post on Instagram

Dużo tego.?? #bb #bb2019 #wielkibrat #tvn7

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

Czy w takim razie to koniec przygody Kasi z programem? A może to tylko słabsze dni po odejściu jej siostry i w końcu zmieni zdanie? O tym na pewno przekonamy się już niebawem!

Jak myślicie, Kasia sama zrezygnuje z programu?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry