Połącz się z nami

Big Brother Arena: Nowi mieszkańcy i zaskakujące nominacje! Tego nikt się nie spodziewał!

Rozrywka

Big Brother Arena: Nowi mieszkańcy i zaskakujące nominacje! Tego nikt się nie spodziewał!

W tym tygodniu w domu Wielkiego Brata działo się naprawdę dużo. Na pewno ten tydzień należał do najbardziej emocjonujących w tej edycji programu Big Brother. Dzisiejsze nominacje również są wielkim zaskoczeniem i na pewno nikt nie spodziewał się, że właśnie tak będą głosowali uczestnicy, którzy pozostali w programie! Zobaczcie! Big Brother Arena: Nowi mieszkańcy i zaskakujące nominacje!

W tym tygodniu w domu Wielkiego Brata byliśmy świadkami tygodnia magii. Be zwątpienia uczestnicy zostali postawieni przed emocjonującymi zadaniami. Martyna po wielu tygodniach mogła zobaczyć swojego chłopaka. Malwina również dostała prezent, którym było zobaczenie swojej mamy. Jednak to Ewy życzenie zostało spełnione, którym było zobaczenie po raz kolejny Natana. Dziewczyny miały okazję porozmawiać w sekretnym pokoju zwierzeń, co spowodowało, że Ewa na właśnie życzenie opuściła program! Zobaczcie więcej tutaj.

Niestety jak się okazało jej decyzja nie wpłynęła dobrze na jej relacje z Natanem. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny nie potrafiły się dogadać. Swoim wyjściem Ewa pozostawiła w domu Kamila, który wyraźnie w niej zadłużony przeżywał bardzo ciężki czas. Po raz pierwszy mógł liczyć na wsparcie wszystkich mieszkańców domu Wielkiego Brata, którzy stanęli za nim murem.

Big Brother Arena: Nowi mieszkańcy i zaskakujące nominacje!

W tym tygodniu nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata w niedzielnej Arenie. Wielką niespodzianką dla uczestników był to, że spośród dwóch dziewczyn i chłopaka mogli zadecydować, kto z tej trójki dołączy do programu. Głosy były podzielone pomiędzy dziewczyną i chłopakiem i to Ania podjęła decyzję, że nowym uczestnikiem zostanie Bartek!

Po wejściu do domu nowego mieszkańca przyszedł czas na nominacje. Zapewne mało kto się spodziewał, że w tym tygodniu nie będzie nominowany Kamil, który był niemal co tydzień zagrożony odpadnięciem z programu. Nowy uczestnik w tym tygodniu miał immunitet i tym samym sześciu uczestników pojawiło się w pokoju zwierzeń. Musieli wskazać dwie osoby, które ich zdaniem powinny opuścić program! Takich nominacji w tej edycji jeszcze nie było! Jak się okazało wszyscy są zagrożeni odpadnięciem z programu oprócz Kamila Lemieszewskiego, który otrzymał tylko jeden głos!

Wielki Brat miał dla mieszkańców jeszcze jedną niespodziankę. W domu Wielkiego Brata poprzez głosowanie internautów zamieszkała jeszcze jedna osoba. Oprócz wyżej wspomnianego Bartka do mieszkańców dołączyła Sandra, która wraz z pozostałymi mieszkańcami będzie walczyła o główną nagrodę w programie, którą jest 100 tysięcy złotych.

Co myślicie o nominacjach? Kto według Was powinien opuścić program w przyszłą niedzielę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry