Połącz się z nami

„Big Brother” Karolina Włodarska nie weszła do domu Wielkiego Brata! Spotkała ją straszna tragedia!

Rozrywka

„Big Brother” Karolina Włodarska nie weszła do domu Wielkiego Brata! Spotkała ją straszna tragedia!

W piątek 13 poznaliśmy 13 nowych osób, które zamieszkały w domu Wielkiego Brata i będą walczyli o zwycięstwo w show. Wielkie zamieszanie w sieci wywołał fakt, że do programu nie weszła Karolina Włodarska, która miała być pierwszą uczestniczką tej edycji. Co się stało, że kobieta zrezygnowała z programu! My już wiemy!
„Big Brother” Karolina Włodarska nie weszła do domu Wielkiego Brata!

Dom wielkiego brata znowu tętni pełnią życia. 13 uczestników przekroczyło jego próg i teraz będziemy mogli śledzić ich życie na bieżąco. W końcówce poprzedniej edycji w programie pojawiła się Karolina Włodarska.

Miała ona być pierwszą osobą, która wejdzie do programu w tej edycji „Big Brothera”. Kiedy zaczął się program na żywo, jako pierwsza owszem weszła Karolina ale internauci szybko się zorientowali, że to nie ta sama osoba. W komentarzach na profilu programu „Big Brother” możemy zobaczyć wiele wpisów od fanów programu, którzy bardzo szybko zorientowali się, że coś jest nie tak.

„A co z ta laską co weszła w poprzedniej edycji, jako pierwsza uczestniczka 2 edycji?? Czy zostaliśmy oszukani???”.

„Big Brother” Karolina Włodarska nie weszła do domu Wielkiego Brata! Spotkała ją straszna tragedia!

Kiedy emocje po programie opadły, fani wciąż dopytywali produkcji dlaczego w programie nie pojawiła się uczestniczka, która już w poprzedniej edycji chwilę pomieszkiwała w domu Wielkiego Brata. Teraz już wszystko wiadomo! Jak się okazuje, zrezygnowała ona z programu z powodów osobistych.

Włodarska o swojej decyzji poinformowała fanów w obszernym poście na swoim Instagramie. Jak możemy się dowiedzieć, zmarł jej ukochany tato i w tym momencie to rodzina jest dla niej najważniejsza.

„Moi drodzy…. niedawno pożegnałam mojego najcudowniejszego tatę. Ciężko się z tym pogodzić czy opisać jakimi kolwiek słowami ból, który jest w moim sercu. Był najwspanialszym mężczyzną jakiego można sobie wymarzyć. Dostaje wiele pytań dlaczego nie poszłam do programu. Decyzje podjęłam ostatecznie. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Nie potrafię zostawić bliskich ani udawać ze wszystko jest w porzadku. Bardzo wam dziękuje za wiadomości ze bedziecie trzymać za mnie kciuki i za wsparcie. Jest mi bardzo przykro ze was zawiodłam ale wiem ze zrozumiecie i tak samo byście postąpili na moim miejscu. Kocham was bardzo i jeszcze raz dziękuje za to ze jesteście ?”.

Pod jej postem pojawiło się wiele kondolencji do których i nasza redakcja się przyłącza!

Być może Karolina będzie miała jeszcze swoją szansę i pojawi się w kolejnej edycji show o ile taka powstanie. Miejmy nadzieję, że tak będzie. Więcej na temat nowych uczestników przeczytacie TUTAJ!

Też zauważyliście, że zabrakło Karoliny w domu Wielkiego Brata?

Profil Karoliny Włodarskiej na Instagramie znajdziecie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry