Połącz się z nami

Big Brother: Maciek i Karolina JADĄ RAZEM na majówkę! Borowicz dodał wpis!

News

Big Brother: Maciek i Karolina JADĄ RAZEM na majówkę! Borowicz dodał wpis!

Ostatnio z programem „Big Brother” musiała się pożegnać Karolina Wnęk. 21-latka w domu Wielkiego Brata nawiązała szczególnie bliską więź z Maciejem Borowiczem, który tydzień przed Karoliną został wyrzucony z programu za swoje zachowanie. W internecie krążą pogłoski, że ta dwójka ma się ku sobie. Czy aby na pewno jest coś na rzeczy? Z wpisu, który pojawiła się na jego profilu wynika, że Karolina i Maciek planują spędzić razem majówkę. Zobaczcie co napisał!

Uczestnictwo Macieja i Karoliny w programie „Big Brother” wzbudzało wiele emocji. Buńczuczny DJ i młoda góralka, przypadli sobie do gustu i już w programie można było zauważyć, że bardzo się polubili. W niedzielę, kiedy Wnęk opuszczała dom Wielkiego Brata, zaraz za drzwiami willi czekał na nią jako pierwszy właśnie Maciej. Od razu pojawiło się mnóstwo spekulacji, że tę dwójkę coś łączy.

Po opuszczeniu domu udali się do hotelu, a w sieci zawrzało. Jednak uczestnicy programu od razu zareagowali na te plotki i za pomocą mediów społecznościowych odpowiedzieli na wszystkie sugestie dotyczące ich rzekomego romansu.

„Dojechaliśmy do hotelu, to może będzie jakiś skandal, ale jednak skandalu nie będzie, bo mamy swoją programową siostrę i moją dziewczynę, także ucinamy wszelkie spekulacje dotyczące naszych romansów, nie romansów. Chociaż patrząc na to łóżko można sobie wiele pomyśleć. Nie ma żadnych romansów, nic takiego, jeśli więc czytacie takie bzdury w internecie to naprawdę to są bzdury” – napisał Maciej.

Najwidoczniej między uczestnikami narodziła się prawdziwa przyjaźń. Teraz Maciej na swojego Instagram wrzucił zdjęcie z Karoliną po wywiadzie w studiu „Dzień Dobry TVN” i wyjaśnił dosadnie, wszystkie spekulacje na temat tego, że miałoby faktycznie coś ich łączyć. Podziękował on 21-latce za wspólny pobyt w programie i stwierdził, że poznanie takiej osoby jak Karolina to było najlepsze co mogło go spotkać w domu Wielkiego Brata. Nazwał ją również swoją drugą siostrą. Zdradził gdzie wybiera się na majowy weekend i chyba nie zaskoczy nikogo to, że planuje on wybrać się w rodzinne strony Karoliny.

„Dzięki Karoli mój pobyt w Domu Wielkiego Brata był dosłownie zajebisty! Jak przebywasz z osobą, z którą rozumiesz wszystko, co chce przekazać po jednym spojrzeniu, kiedy myślisz i mówisz podobnie a do tego macie to samo poczucie humoru-wówczas można góry przenosić! Nie ma chemii, ale jest nić porozumienia…nić-bardziej chyba taka cuma od statku! Nie było, nie ma i nie będzie romansu ale każdego flirciarza ostrzegam, takiej góralce nie da się w kaszę nadmuchać i oby żaden nie próbował bo poznałem jej Padre a miksując go z moją wybuchowością każdy absztyfikant marnie skończy! Kierowniczko! Dziękuję Ci za te dwa tygodnie!! Odnaleźć siostrę w Domu Wielkiego Brata to najfajniejsze co przytrafiło mi się podczas tej przygody!! Moja rodowita sis Joanna chyba się nie obrazi, że mamy jeszcze jedną w rodzinie! Dziękuję Karola za świetny czas i nie mogę się doczekać wspólnej majówki w Zakopcuuu!! Jeżeli będziecie w okolicy w tym czasie dajcie nam znać, chętnie się spotkamy!!”– napisał na swoim profilu Borowicz.

Maciej umieścił również w sieci zdjęcie ze swoją dziewczyną i tym samym położył kres wszystkim spekulacjom i jego romansie z uczestniczką show.

Karolinę z Maciejem połączyła prawdziwa przyjaźń i wydaje się, że uwielbiają spędzać ze sobą czas, czego przykładem może być ich wspólna majówka.

My życzymy byłym uczestnikom programu udanego wyjazdu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry