Połącz się z nami

„Big Brother” Natalia Dawidowska znalazła się w ciężkiej sytuacji! Potrzebuje pomocy!

„Big Brother” Natalia Dawidowska

Z życia gwiazd

„Big Brother” Natalia Dawidowska znalazła się w ciężkiej sytuacji! Potrzebuje pomocy!

Natalia Dawidowska z programu „Big Brother” na swoim profilu w mediach społecznościowych zwróciła się z prośbą do internautów. Jak wyznała, wydatki, które musi przeznaczyć na walkę z rakiem piersi znacznie ją przerosły. Do tego chemioterapia znacznie utrudniła jej życie. Zobaczcie, co ma do przekazania!

Dwie reaktywowane po latach edycje programu „Big Brother” cieszyły się sporą popularnością, a osoby biorące w nich udział mogły przez chwilę się poczuć, jak prawdziwe gwiazdy. Choć słuch o niektórych do tej pory nie zaginął, to są również i tacy, którzy całkowicie odcięli się od medialnego świata. Niemniej jednak wszyscy są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych i dzięki temu wiadomo, co u nich słychać.

Uczestniczką drugiej edycji była Natalia Dawidowska. Nie da się ukryć, że mieszkając w domu Wielkiego Brata, dostarczała widzom wielu wrażeń, jak i nie brakowało wokół jej osoby kontrowersji. Niemniej jednak życie poza murami domu Wielkiego Brata nie przyjęło jej z otwartymi rękami i jakiś czas temu wyznała, że zmaga się z rakiem piersi.

Zobaczcie: „Big Brother” Uczestniczka show walczy z rakiem! Pokazała zdjęcia ze szpitala!

Wówczas jeszcze była dobrze nastawiona do walki z rakiem i zaznaczała, że będzie silna i jest pozytywnie nastawiona. Niemniej jednak choroba mocno dała jej się we znaki i teraz w obszernym poście Natalia poprosiła o pomoc.

„Big Brother” Natalia Dawidowska znalazła się w ciężkiej sytuacji!

Natalia wyznała, że to chemia, którą dostaje, znacznie utrudniła jej normalne funkcjonowanie. Wyznała, że zaczyna brakować jej pieniędzy na normalne funkcjonowanie i leczenie. Również pandemia koronawirusa na Wyspach Brytyjskich, gdzie mieszka Dawidowska, nie ułatwia jej życia. Tym samym zwróciła się o pomoc finansową do internautów:

„ [… Utrzymanie, dojazdy do szpitala i inne najpotrzebniejsze wydatki mnie przerosły. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna. […]”– cały wpis Natalii zobaczycie pod zdjęciem.

Obserwatorzy jej profilu po raz kolejny wsparli ją dobrym słowem, trzymając kciuki za jej szybki powrót do zdrowia. Natalia bez wątpienia może na nich liczyć i nie mamy wątpliwości, że stanął oni na wysokości zadania! 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry